Rubber Ninjas

About Rubber Ninjas

Rubber-ninjas-pc

بازی Rubber Ninjas از اون بازی هایی است که باید باهاش بخندید و حال کنید. کنترل این بازی اینقدر ساده است که حتی کسی که ندونه کامپیوتر چیه هم میشه بازی کنه. میگید چه طوری؟ برای کنترل به راحتی با چهار جهت (فلش) کیبورد و حروف w s a d برای نفر دوم میشه بازی کرد. این بازی برای گوشی های اندروید هم اومده!

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

کیفیت بازی در حالت دونفره


در این بازی شما همه کار میتونید بکنید اما تنها کاری که شما میکنید این است که بالا پایین چپ و راست میزنید. این بازی فقط مهارت میخواهد و دیگر هیچ. شما با مهارت خود و فن های خود طوری بازی میکنید که حریف خود را بزنید ! این بازی دارای کرکترهای مختلف و صلاح های مختلف است.

دونفره کردن هیچ سختی ندارد فقط باید وارد بازی شده گزینه ی multiplayer که از بالا خط دوم میشود را بزنید صلاح و آدم خود را انتخاب کرده و وارد بازی شوید و لذت ببرید.

بازی Rubber Ninjas حالت تک نفره هم دارد. شما صلاح و آدم خود را انتخاب کرده وارد بازی میشوید و طرف مقابل را میکشید خداییش خیلیییییی حال میده حتما بازی کنید. بازی از هیچ داستان خاصی پیروی نمیکند فقط در هر مرحله یا Challenge شما باید حریف های خود را بزنید و به چالنج بعدی برسید.

فیلم و تصاویر بازی


[tabs tab1=”دانلود”]

حجم بازی ۵۴ مگابایت

دانلود بازی Rubber Ninjas


3 2 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest
13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...