Guacamelee – Super Turbo Championship Edition

About Guacamelee – Super Turbo Championship Edition

Guacamelee PC

بازی Guacamelee اول فقط برای پلی استیشن ارائه شده بود و بعدا برای کامپیوتر هم منتشر شد. این بازی هم از طرف خیلی از منتقدین امتیاز بالایی آورد. داستان از این قراره که آدم بدها نامزد شما رو میدزدند و شما برای نجاتش لباس کشتی می پوشید، در بین راه با یک کشتی گیر دیگه آشنا میشید و دونفره این مسیر رو طی میکنید. در نسخه Super Turbo Championship Edition چند مرحله و عناصر جدید به بازی اضافه شده.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده، دوستان

سایت بازی: استیم

کیفیت بازی در حالت چندنفره


در این بازی عنصر فکر هم به چالش کشیده میشه. نقشه ی بازی فقط بصورت یک خط مستقیم نیست و مسیر های مختلفی وجود داره و شما باید راه رسید به هر نقطه رو پیدا کنید و نقشه رو کامل کنید. از طرفی شما باید مدام بین دو دنیای زندگان و مردگان جابجا بشید و هر دنیا عناصر خودش رو داره و آدم ها تغییر میکنند.

چند دقیقه ی اول بازی رو باید تک نفره بازی کنید تا جایی که داستان بازی شخصیت دوم بازی رو معرفی میکنه. از اون به بعد میتونید دو نفره بازی کنید. شما میتونید با مراجعه به اولین دستفروش داخل بازی بازیکن خودتون رو عوض کنید و هر دو، دو تا مرد کشتی گیر باشید.

از نکات خوب حالت دونفره ی  بازی اینه که هر کدام از بازیکن ها میتونه با زدن R2، مثل داخل بازی rayman، تبدیل به حباب بشه و دنبال بازیکن هم تیم خودش بره و هر وقت بازیکن هم تیمی او حباب رو مشت بزنه اون یکی به بازی بر میگرده. اینطوری اگه یکی از بازی کنها ضعیف باشه (مثلا برادر/پسر کوچیک شما باشه) و نتونه از موانع عبور کنه، میتونید بهش بگید بره داخله حباب تا خودتون تنهایی موانع رو رد کنید و بعد از موانع دوباره اونو بزنید بیاد.

نسخه Super Turbo Championship Edition حالت چهار نفره داره اما نسخه Gold Edition فقط دونفره است.

روش دونفره بازی کردن بازی


برای دونفره بازی کردن و شناساندن دسته به بازی نیاز به نرم افزار x360ce دارید. بعضی بازی ها، مثل این بازی، به تنظیمات بیشتری نیاز دارند. از جمله اینکه باید از قسمت option همین نرم افزار فایلهای xinput1_2.dll و xinput1_1.dll و xinput9_1_0.dll رو انتخاب و تولید کنید و در پوشه ی بازی کپی کنید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم ۵۱۹ مگابایت ( نسخه Super Turbo Championship Edition )

دانلود بازی GuacameleeOS: Windows 7, 8, XP, 2000 and Vista
Processor: 2 Ghz+
Memory: 512 MB RAM
Graphics: Shader Model 3.0, 256 MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 800 MB available space


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

39 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...