LEGO The Hobbit

About LEGO The Hobbit

Lego the Hobbit

تا حالا چندتا از بازی های سری LEGO رو معرفی کردیم که هدف دراین نوع بازی ها فقط سرگرمی به دور هم است. این سری، lego بعد از سه گانه فیلم های lord of the rings سراغ فیلم hobbit رفته که داستان سفر بیلبو بگینز رو شرح میده. داستان بازی مثل داستان فیلمش هست فقط با مقداری پتانسیل شوخی که این امر بر زیبایی بازی تاثیر فراوانی میگزاره. گیم پلی بازی مثل سری های قبلیش هست فقط با این فرق که بجای ماشین شما سوار اسب و کفتار میشویدکه میتوانید با سلیقه ی خود آن ها رو طراحی کنید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفره

مناسب ترین گروه برای این بازی: خانواده و فامیل

محمد حسن میگه: در بازی Lego The Hobbit شما میتونید تنظیمات splitscreen رو روی Fixed بذارید تا از حالت Dynamic خارج بشه. هر چند خیلی ها حالت Dynamic رو دوست دارن اما برای بعضی ها خیلی اعصاب خورد کن میشه.

داستان Lego The Hobbit بر اساس دو قسمت نخست فیلم The Hobbit خواهد بود. به عبارتی هسته ی داستان بازی از The Hobbit: An Unexpected Journey و Hobbit: Desolation Of Smaug الهام گرفته و بهره مند شده است. مبتنی بر داستان این دو فیلم شما در این بازی کنترل شخصیت های Bilbo Baggins و Gandalf the Grey و Thorin Oakenshield را عهده دار خواهید شد و ماموریت های بازی هم مبنی بر مبارزات شما در راه رسیدن به دارون، پادشاهی Erebor است. شخصیت هایی هم که تا کنون حضور شان در این بازی تایید شده است عبارتند از Bilbo, Gandalf and all of the dwarves: Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori and Ori. همچنین در این بازی هر کارکتر قابلیت و توانایی ها منحصر به خودش را دارا خواهد بود. همچنین چندی از نام چندی از محیط های بازی هم رونمایی شده که متشکل از  Bag End، Bilbo’s Hobbit-hole in Hobbiton، the High Pass over the Misty Mountains، Goblin-town و Mirkwood و Rivendell هستند.

فیلم و تصاویر بازی


 حجم بازی: ۲.۹ گیگابایت

دانلود بازی Lego The HobbitOS: Windows®XP SP3, Windows Vista/7/8 with latest service packs and updates installed
Processor: AMD Athlon 64 X2 EE 3800+ (2*2000 Mhz) or similar Intel CPU, such as Intel Pentium Dual Core E2180 (2*2000 Mhz)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 7600 GS or ATI Radeon X1950 Pro or better
DirectX: Version 10
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 10 GB available space
Additional Notes: Windows XP and DirectX® 9.0b and below not supported


3.7 3 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

17 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...