Cars 2 Video Game

About Cars 2 Video Game

Cars-2-pc

بازی cars 2 یک بازی ماشینی مسابقه ای است که با توجه به کارتون آن ساخته شده است. در این بازی شما چندین ماموریت دارید و هرکدام یک شکل. بعضی ها مسابقه بعضی ها وقتی، بعضی ها باید از دست موشک های هلیکوپتر فرار کنید و … . اما خوب بله البته با دسته هم میشه این بازی رو انجام داد در این بازی مثل Split Second Velocity شما با دریفت و پشت ماشین ها رفتن و پرش  و … نیترو میگرین و اگر همه خط ها پر بشن شما میتوانید سوپر نیترو برید. اینم گفته باشم مثل BLUR برای ماشینتون با گرفتن علامت ها آیتم اضافه میشه و میتوانید با اسلحه و .. به دیگر ماشین ها شلیک کنید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان و فامیل

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

شرکت تولید کننده: Disney

داستان بازی


داستان بازی طبق روال کارتون اون است و تقریبا میشه گفت که از روی اون ساخته شده است. (اگه نظر خودمو میپرسید به منظر من اصلا داستان نداره!! فقط میری جلو و مرحله آزاد میکنی و خیلی کیف میده) ولی خوبیش اینجاست که این بازی دارای بسیاری کرکتر هست که شما اون هارو با رفتن مراحل و کسب مدال آزاد میکنید و شما میتوانید با شخصیت های جدید بازی کنید.

نکته: این بازی دو نفره حالت داستانی ندارد بلکه با رفتن مراحل و آزاد کردن زمین + ماشین و…. شما یک مرحله را به دلخواه انتخاب کرده و سپس بازی میکنید.

روش دونفره بازی کردن


خوب برای دونفره کردن اول از همه وارد تنظیمات بازی میشید و دکمه ها و عملکرد ها رو به دلخواه تنظیم میکنید. یادتون باشه گرافیک بازی رو تنظیم کنید، چون به طور پیشفرض روی حالت ضعیف و اندازه 640 در 480 تنظیم شده. خوب پس از تنظیم وارد بازی شده و بخش MULTIPLAYER یا CO-OP را انتخاب میکنید سپس نفر اول ماشین خود را انتخاب میکنه و پس از آن نفر دوم ماشین خود را انتخاب میکنه بعد مرحله رو انتخاب میکنید و پس از اون بازی میکنید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی 968 مگابایت

دانلود بازی Cars 2 Video Game• Operating System: Microsoft Windows XP SP3 / Windows 7
• Processor: Pentium 4 3.0 GHz, AMD Athlon 64 3500 + or Intel® Core™ Duo
• RAM: 2 GB
• Video: 3D-graphics adapter with 256 MB memory, compatible with DirectX® ۹٫۰, which supports Shader 3.0 and 3D-graphics adapter with 128 MB ATI® X1600 or NVIDIA® ۷۳۰۰ GT
• Sound Card: DirectX® ۹٫۰c compatible
• Free hard drive space: 2 GB


5 2 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

33 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...