Wuppo: Definitive Edition

About Wuppo: Definitive Edition

در بازی Wuppo شما در نقش موجودی از خانواده wumها هستید که از آپارتمانش اخراج شد، چون هربار که میخواست بستی قیقی سفارشی خودش رو از ورودی ساختمان به اتاقش ببره، زمین رو پر از بستنی میکرد. حالا باید راهی برای برگشتن به خونه و یا خونه ی جدیدی برای خودتون پیدا کنید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکنان: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


نفر دوم در بازی Wuppo نقش ویژه‌ای نداره و فقط داره شخصیت اصلی رو همراهی میکنه. نفر دوم در نقش پرنده‌ای بنام Denksnavel هست که می‌تونه اینور و اونور پرواز کنه و با جیغ زدن به دشمنان حمله کنه. می‌تونه وسایلی که میبینه هم برداره اما خودش کوله پشتی نداره. خلاصه میشه گفت نخودیه.

اوایل بازی رو باید تک نفره بازی کنید تا به اون قسمتی از داستان برسید که با این پرنده صحبت میکنید. بعد از اون میتونید از منوی بازی گزینه ی two player رو انتخاب کنید.

بازی Wuppo منو یاد بازی Pikuniku میندازه. در روند بازی هم بارها باید با دیگر موجودات داستان صحبت کنید و باید اتفاقا متن گفتگوها رو بخونید تا بفمید کجا باید برید. البته نه اینکه اگه نخونید نفمید باید کجا برید … ولی شاید بخشی از امتیاز بالایی که این بازی گرفته برای داستانشه.

نصب بازی و تنظیم دسته


بازی رو با یک کیبرد هم میشه دونفره بازی کرد. اما اگر خواسته باشید از دسته استفاده کنید، داخل تنظیمات خود بازی هم می‌تونید دسته رو تنظیم کنید و یا میتونید از نرم افزارهای شبیه ساز دسته استفاده کنید. برای نصب بازی هم فقط کافی فایل SIMPLEX.exe رو اجرا کنید تا بازی نصب بشه.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۳۵۴ مگابایت

دانلود بازی Wuppo: Definitive EditionOS: Windows XP or higher
Processor: 1.2 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512mb video memory
DirectX: Version 9.0
Storage: 500 MB available space


5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...