Kirby’s Epic Yarn

About Kirby’s Epic Yarn

در بازی Kirby’s Epic Yarn، یک جادوگر کیربی را سحر میکند و قدرت‌هایش را از او میگیرد. کیربی دیگه نمیتونه قدرت دشمنان رو برای خودش کنه و در یک دنیای کاموایی گرفتار شده.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکنان: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

سایت بازی: سایت رسمیویکی

این بازی برای کامپیوتر منتشر نشده اما میتوان آن را با استفاده از شبیه‌ساز Dolphin روی کامپیوتر اجرا کرد.

کیفیت بخش دونفره


اولا که گرافیک بازی عالیه و شما هم اگه بازی کنید مثل من مجذوب گرافیک متفاوت و جزئیات بالای کار شده در بازی میشید. همه چیز از پارچه و نمد و نخ و کاموا درست شده. زیپ و دکمه و الماس‌ها و همه چیز واقعی بنظر میرسه. برای همین شاید این بازی برای دختران جذاب تر باشه.

در این نسخه از بازی Kirby شما دیگه نمیتونید قدرت‌های مختلف داشته باشید اما قدرتهای جدیدی دارید که قبل از این در هیچکدوم از نسخه های کیربی نبوده. شما میتونید به ماشین تبدیل بشید یا موقعی که در هوا هستید به یک چتر نجات تا بیشتر در هوا بمونید.

در بازی Kirby’s Epic Yarn شما قراره به هم کمک کنید تا سکه‌ها و الماس‌های بیشتری جمع کنید و هربار که دشمنان به شما ضربه میزنند، مثل بازی Sonic سکه‌های شما میریزه. بعضی قسمت‌های بازی هم سوال ماشین‌های جنگی میشید و دونفره یک وسیله رو کنترل میکنید.

نصب و اجرای بازی


برای خارج کردن فایل از حالت فشرده به نرم افزار 7zip احتیاج خواهید داشت. فایل بازی را پس از خارج کردن از حالت فشرده داخل پوشه‌ی بازی‌های شبیه ساز Dolphin قرار دهید. تنظیمات دسته و اجرای بازی را نیز باید از داخل شبیه ساز Dolphin انجام دهید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۸۴۵ مگابایت

دانلود بازی Kirby’s Epic Yarn

لینک کمکی (اگر لینک بالا کار نکرد میتونید از این لینک استفاده کنید)این بازی با استفاده از شبیه ساز Dolphin روی ویندوز 10 با کارت گرافیک 560 GTX و با 8 گیگابایت رم شده است و کاملا روان اجرا می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویکی بازی مراجعه کنید. گفته میشود گرافیک‌های آنبرد هم قادر به اجرای این بازی هستند.


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...