Spiritfarer

About Spiritfarer

در بازی Spiritfarer شما در نقش یک دختر و یک گربه، ناخدای جدید یک کشتی هستید اما این یک کشتی معمولی نیست. مسافران شما ارواح مردگانی هستند که قراره شما اونها رو از دریاها عبور بدید تا اینکه به زندگی ابدی خودشون برسند. یه جورایی زندگی برزخ.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکنان: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

سایت بازی: سایت رسمیاستیمGOG

امتیاز استیم: Overwhelmingly Positive با 2,424 رای

کیفیت بخش دونفره


نیاز به تسلط نسبی به زبان انگلیسی و داستان بازی Spiritfarer، این بازی رو بیشتر مناسب برای بزرگ سالان کرده. سبک بازی مدیریت است، مثل بازی Farm Together. اول با یک کشتی کوچیک شروع میکنید ولی به مرور تبدیل به یک کشتی بزرگ میشید! که انواع اقسام اتاق های مختلف داره. باید غذا بپزید، گیاهان مختلف بکارید، آهنگری و … تا اینکه بتونید منابع کافی برای مسافران و ارتقای کشتی داشته باشید.

تمام طول بازی فقط سوار کشتی نیستید. روزها میگذره و این شما هستید که مسیر کشتی رو از روی نقشه انتخاب میکنید. به جزایر مختلف سر میزنید و با شخصیت‌های جدید آشنا میشید و منابع جدید جمع می‌کنید.

بازی پر است از گفتگو و اما احساس می‌کنم با رد کردن سریع گفتگو ها هم بتونید با علامت‌هایی که روی نقشه و دفترچه ی شما یادداشت میشه بتونید راهتون رو پیدا کنید. اما باز نیاز به انگلیسی دارید تا اون بتونید اون دفترچه رو مطالعه کنید یا بفهمید مسافران چی نیاز دارند و الا بازی براتون خسته کننده میشه.

هردو بازیکن در یک صفحه بازی میکنند و وقتی از هم دور میشن، بازی نمای دورتری رو نشون میده تا هردو بازیکن همچنان داخل صفحه دیده بشن.

تنظیمات کیبرد و گیم پد


بازی Spiritfarer رو با یک کیبرد هم میتونید دونفره بازی کنید. برای اینکار باید از تنظیمات داخل بازی بخش Options > Controls برای بازیکن اول کیبرد رو انتخاب کنند تا گزینه Rebind ظاهر بشه. حالا دکمه های بازیکن اول رو تغییر بدید تا با دکمه های بازیکن دوم تداخل نداشته باشه. هربازیکن میتون راحت با یک دست روی کیبرد بازی کنه. اما بازی طولانی ایه و شاید بدون گیم پد دست های شما خسته بشن.

گیم پد رو برای این بازی تست نکردم که آیا دسته های معمولی رو هم به راحتی شناسایی میکنه یا نه.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۱.۶۷ گیگابایت (نسخه GOG)

دانلود بازی SpiritfarerMINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Microsoft® Windows® 7 SP1
Processor: Dual Core 3.0 GHz Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 10-compatible graphics card with at least 1GB of video memory
DirectX: Version 10
Storage: 7 GB available space


5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...