Treadnauts

About Treadnauts

Treadnauts PC

بازی‌های تانکی دوبعدی خیلی باحالن اما معمولا نوبتی بازی میشن، مثل بازی Worms. اما در بازی Treadnauts همزمان بازی کنید و از دیوارها بالا برید و روی سقف حرکت کنید و بی هوا شلیک کنید. می‌تونید نشونه گیری کنید اما احتمالا تا بخوای نشونه گیری کنید چندتا بمب خوردی.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسب‌ترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


با یک بمب میترکید. حتی اگر تانک حریف بیافته روی شما، شما میترکید. نکته‌ی جالب این بازی اینه که برای بالا بردن جنب و جوش بازی، تانک‌ها شما میتونن بپرند و در هوا شلیک کنند و این شلیکشون باعث بشه در خلاف جهت پرتاب بشن. یعنی میتونید با شلیک به سمت پایین خودتون رو به بالا پرتاب کنید.

نکته جالب دیگری در مورد این بازی اینه که برای نشونه‌گیری قرار نیست از آنالوگ‌های دسته استفاده کنید یا اگر با کیبرد بازی میکنید، بخواید با ماوس نشونه گیری کنید. برای نشونه‌گیری باید دکمه شلیک رو نگه دارید یک نقطه چین ترسیم بشه. هرچقدر بیشتر دکمه رو نگه دارید، نقطه‌چین صافتر میشه و وقتی دکمه رو رها کنید شلیک میکنه.

تانک ها فقط از لحاظ ظاهری با هم فرق می‌کنند. در طول بازی بسته‌هایی ظاهر می‌شه که به شما قدرت های مختلفی میدن، مثل لیزر. تعداد مراحل هم زیاده و از تنوع خوبی برخورداره. خلاصه اینکه Treadnauts یک بازی رقابتی پرهیجان و خوش ساخته.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۲۲۲ مگابایت

دانلود بازی TreadnautsOS: Windows Vista
Processor: Core 2 Duo
Memory: 3 GB RAM
Graphics: 512MB VRAM or greater
DirectX: Version 10
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: x64-bit architectures required


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...