ROCKETSROCKETSROCKETS

About ROCKETSROCKETSROCKETS

ROCKETSROCKETSROCKETS

این هم یکی دیگه از اون بازی هایی که در سایت های ایرانی نمیتونید پیداش کنید. بازی ROCKETSROCKETSROCKETS برای چهار نفره بازی کردن طراحی شده، البته شما میتونید با کامپیوتر هم تمرین کنید اما هدف بازی چیز دیگری است. شاید برای بعضی ها این بازی یه جورایی یادآور بازی Starwhal باشه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

سایت بازی: سایت رسمی، استیم

کیفیت بازی در حالت چند نفره


بازی از سه بخش Quick Match، Zen و Tournament تشکیل شده. در بخش Zen شما و دوستانتون فقط نقاشی میکنید و هیچ مبارزه ای در کار نیست. برعکس چیزی که تصور میکنید اتفاقا میتونه خیلی هم سرگرم کننده باشه و برای وقت تلف کردن گزینه ی خوبی باشه. در بخش Quick Match شما و دوستانتون میتونید مقابل هم و یا مقابل کامپیوتر بازی کنید. میتونید تیم تعریف کنید و تیم ها با هم مبارزه کنند.

اما در بخش Tournament که اصل ماجراست شما فقط با دوستانتون بازی میکیند. اینجا هم البته میتونید تیم تعریف کنید، اما در اینجا شما میتونید بارها و بارها بازی کنید و همینطور امتیاز ها محاسبه میشه و به هر بازیکن در انتهای هر دور برچسب و مدال داده میشه که برای خودش میتونه اسباب خنده باشه.

بازی ROCKETSROCKETSROCKETS به اینصورته که هر نفر سه تا جون داره و باید با موشک به دیگران شلیک کنه و یا مین بذاره و یا بمب بریزه سر دیگران تا اینکه آخرین نفری باشه که زنده میمونه. فیزیک و صداگذاری بازی بی نقصه و تنها کمبودی که شاید احساس بشه کمبود زمین های متنوع برای بازی است.

روش چند نفره بازی کردن


فقط یک نفر میتونه از کیبرد استفاده کنه و بقیه باید از دسته استفاده کنند. دسته های معمولی رو هم که به کامپیتری وصل کنید، بازی کاملا اونها رو شناسایی میکنه و نیازی به نرم افزار خاص یا انجام تنظیمات اضافی داخل بازی نیست.

داخل منوی بازی اونجایی که میخواید نوع بازی رو انتخاب کنید، همونجا باید تعداد بازیکنان انسان رو هم انتخاب کنید. در بخش تورنومنت فقط با دوستانتون میتونید رقابت کنید و کامپیوتری در کار نیست.

فیلم و تصاویر بازی


 حجم ۱۵۶ مگابایت

دانلود بازی ROCKETSROCKETSROCKETSOS: XP
Processor: Core 2 Duo or Higher
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 3000 with 384 MB of RAM
Hard Drive: 200 MB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card


5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...