Pix The Cat

About Pix The Cat

launch_PC_thumbnail-1024x576[1]

شما Pix هستید, اولین گربه ای که که داره بازی خودشو بازی می کنه! باید با شکستن تخم های موجود در هر مرحله, بچه اردک ها رو مثل قطار دنبال خودتون ردیف کنید و سپس اونها رو با قرار دادن در دوایر مشخص شده, آزاد کنید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسب ترین گروه برای این بازی: خانواده، دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بازی در حالت چند نفره


Pix the Cat مخلوطیست از گیم پلی ۲ بازی معروف. یکی Snake که ممکن است خیلی ها آنرا در موبایل هایشان بازی کرده باشند. و دیگری بازی مشهور Pacman که یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین بازیهای آرکید است. بازی از ۴ مد و ۷۰ مرحله مختلف تشکیل شده و با پیشروی در مراحل این مدها به تدریج باز خواهند شد.

در مد Arena امکان بازی از ۲ تا ۴ نفر وجود دارد و شما می توانید با دوستانتان از یک بازی چند نفره ی زیبا لذت ببرید. در این قسمت چند نفره, هدف, جمع آوری مهمات و سپس شلیک به سمت حریفان است. برای بازی دو نفره نیازی به گیم پد نیست و با تنها با کیبوردتان می توانید دو نفره بازی کنید ولی برای بازی ۳ نفره و یا ۴ نفره, به گیم پد نیاز پیدا می کنید. گرافیک دو بعدی بازی یکی از نکات مثبت بازیست و بسیار زیبا و رنگارنگ طراحی شده. موزیک های بازی هم از جذابیت خویی برخوردارند. پس این شما و این هم گربه ای به نام Pix!

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۵۱۳ مگابایت

دانلود بازی Pix the CatOS: WINDOWS XP/VISTA/7/8
Processor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.2 GHZ
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: 256 MB 100% OPENGL 3.0 COMPATIBLE AMD RADEON HD 5000 SERIES/NVIDIA GEFORCE 9000 SERIES/INTEL HD 4000 SERIES OR HIGHER
Hard Drive: 1 GB available space
Sound Card: OPENAL COMPATIBLE


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...