STAB STAB STAB!

About STAB STAB STAB!

نمیدونم به چه حیوونی تشبیه کنم. شاید پشه های لنگ دراز یا عکبوت های نیش دار… خلاصه اینکه در بازی Stab Stab Stab شما دوتا پادارید و یک دماغ تیز که باید از خودتون دفاع کنید و بهترین دفاع هم که حمله است.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: هشت نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: itch.ioاستیم

کیفیت بخش دونفره


بازی stab stab stab یک بخش survival داره که همکاریه و قراره شما و دوستانتون دربرابر حمله ی دشمنان دوام بیارید. یک بخش هم داره که باید با هم رقابت کنید و همدیگر رو نابود کنید. در حین بازی جون و قدرت هم میتونید بدست بیارید که هیجان بازی به مرور زیاد بشه. مثلا میتونید قدرت پرواز کردن بدست بیارید یا بتونید نیش خودتون رو پرتاب کنید و …

برای بازی به دسته های آنالوگ دار (شکدار) نیاز دارید چون باید با آنالوگ سمت راست نشونه گیری کنید هرچند با تنظیمات دسته به گونه ای انجام شده که اگر دسته شما آنالوگ هم نداشته باشه بتونید با استفاده از دکمه های سمت راست، چهار جهت اصلی رو نشونه گیری کنید اما اونطوری یکم کار سخت میشه.

بازی‌های هشت نفره عموما نیاز به نرم افزار x360ce ندارند. من دسته ی Direct Input همراهم نداشتم که امتحان کنم. اگر شما در استفاده از دسته مشکلی داشتید مطرح کنید. هنوز خودم این بازی رو چند نفره بازی نکردم. هروقت این بازی رو به همراه دوستانم بازی کردم، تجربه‌ی خودم را اضافه میکنم.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۱۷ مگابایت

دانلود بازی Stab Stab StabOS: Windows Vista / 7 / 8 / 10
Processor: Core i3 or equivalent
Memory: 512 MB RAM
Graphics: GPU with at least 256MB of VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 50 MB available space


5 5 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...