Soccer Physics

About Soccer Physics

soccer-physics

بازی Soccer Physics یک بازی دو نفره شبیه به خیلی از بازی های فوتبال دیگه ای که بین بازی های فلش میبینید به نظر میرسه. کلا بازی های دونفره ی فلش هم خیلی حال میده. به هر حال، اینجا نسخه ی کامپیوتری بازی رو قرار دادم برای دانلود و فقط بگم این بازی یک چیز دیگست. اگر کوچیکترین شکی در عالی بودن این بازی دارید حداقل فیلمش رو ببینید، رسما دلقک بازیه!

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه ها!

کیفیت حالت چند نفره بازی


من خودم بازی کردم و قول میدم میتونید ساعت ها با افراد مختلف بازیش کنید و احساس خستگی نکنید. میتونید از قسمت تنظیماتش، بازی رو با ۴ دکمه بازی کنید برای ۴ نفره بازی کردن. همچنین میتونید از داخل تنظیمات بازی انتخاب کنید که بازی با ۵ گل تمام نشه و تا هرچقدر که خواستید ادامه بدید.

نسخه ی فلش این بازی هم برای آنلاین بازی کردن موجوده، اما برای اجرا شدن بازی به صورت آنلاین شما نیاز دارید پلاگین unity رو برای مرورگرتون نصب کنید. از این آدرس میتونید بازی کنید.

نسخه ی ios بازی هم منتشر شده. فقط در ادامه عکسی از نسخه ی ios میذارم که ببینید بازیش به چه صورت بازی میشه، داخل کامپیوتر هم به همین صروته یعنی هرکس فقط با یک دکمه

فیلم و تصاویر بازی


*  توجه کنید که این فیلم گلچین تصاویر بازی نیست، یک دور بازی یک نفر رو نشون میده. با هر گل، قیافه بازیکنان، توپ، آب و هوا و اندازه ی دروازه تغییر میکنه.

soccer physics iossoccer physics ios 4 player

[tabs tab1=”دانلود” tab2=”سیستم مورد نیاز”]

حجم بازی ۱۶ مگابایت ( نسخه کامپیوتری )

دانلود بازی Soccer Physics

حجم بازی ۱۳ مگابایت ( نسخه اندرویدی )

دانلود apk بازی Soccer Physics

دانلود بازی Soccer Physics برای iosبرای اجرا کردن بازی به صورت آنلاین از طریق سایت بازی، شما نیاز دارید پلاگین unity رو برای مرورگرتون نصب کنید.


3.5 4 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest
32 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...