Floppy Heroes

About Floppy Heroes

در هوا پرواز کنید و شمشیر یا گرزتون رو به چرخش در بیارید به امید اینکه به حریفتون برخورد کنه. کنترل بازی خیلی ساده است فقط به دکمه های جهت احتیاج دارید به اضافه یک دکمه برای زمانی که از سلاح تیرکمان یا عصای جادو استفاده میکنید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: شش نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمی – استیم

کیفیت بخش دونفره


در بازی Floppy Heroes مثل بازی Rubber Ninjas یا بازی Rag Doll Kung Fu یا هر بازی مشابه دیگری تنها کاری که باید انجام بدیدی اینه که با دست یا پا به سر حریف ضربه بزنید. در عین سادگی این نوع بازی ها هیجان بازی خیلی بالاست، مخصوصا اینکه وقتی ضربه ای وارد میشه صحنه آهسته میشه و با دکمه های جهت سعی میکنید حرکت خودتون رو با دقت هدایت کنید.

در بخش تک نفره شما میتونید با جنگیدن با رقبای تصادفی، امکان آزاد کردن و ارتقای سلاح های بیشتری رو فراهم کنید و بازی داستان خاصی نداره. کلا بخش چند نفره بازی دو حالت داره. یکی اینکه همه کوچولو باشید و با همدیگه بجنگید یا اینکه یک نفر بزرگ باشه و بقیه سعی کنند باهاش مبارزه کنند، یعنی همه علیه یکی.

از نکات جالب بازی اینه که اسلحه ها و لباس های زیادی وجود داره برای انتخاب اما لازم از بخش تک نفره اونها رو آزاد کرده باشید. بازی خیلی احتیاج به مهارت نداره مخصوصا اگر از دسته استفاده کنید، با کیبرد یکم سختتره. و اینکه میشه تا شش نفر همزمان بازی کرد، این بازی رو یکی از گزینه های جمع‌های دوستانه میتونه قرار بده.

بازی تمام دسته ها را شناسایی میکند و نیازی به نرم افزار x360ce نیست. اگر هم دسته ندارید میتوانید دو نفره با یک کیبرد بازی کنید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۷۸ مگابایت

دانلود بازی Floppy Heroes

دانلود افزونه Equipment Creator

اگر اهل طراحی لباس و سلاح جدید برای بازی باشید میتونید از افزونه Equipment Creator برای اینکار استفاده کنید. اما برای اینکار به نرم‌افزار Unity احتیاج دارید. آموزشOS: Windows XP SP2+
Processor: Intel Core 2 Duo 2GHz+
Memory: 1 GB RAM
Graphics: DirectX9 compatible graphics card
DirectX: Version 9.0
Storage: 350 MB available space


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...