Mortal Kombat Trilogy

About Mortal Kombat Trilogy

Mortal Kombat Trilogy

حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

بازی Mortal Kombat Trilogy ترکیبی از مورتال کامبت های 1 و 2 و 3 هست و به همین خاطره که اسمش مورتال کامبت سه گانه هست. برای PlayStation X ساخته شد اما برای اجرای این بازی به هیچ شبیه ساز (Emulator) نیازی ندارید و بازی به راحتی اجرا میشه. Mortal Kombat Trilogy همه کاراکترهای مورتال کامبت 1 تا 3 رو دارا هست و حرکت هاشونم دقیقا همونه. توی این بازی همه غول ها باز هستن و نیازی به زدن چیت برای باز کردنشون نیست.

یک مشکل بازی، پوشش هست. بخصوص کاراکتر Sheeva پوشش مناسبی نداره و این باعث میشه بازیو نتونید با هرکسی بازی کنید. به هرحال این بازی یکم خشن هم هست و جدای از خون، صداهای پلیرها وقتی بهشون ضربه وارد میشه هم هست و باعث میشه که یک بچه 10 ساله نتونه بازیو بازی کنه یا ببینه. البته میتونید از توی منوی Options گزینه Blood (خون) رو غیرفعال کنید.

حالت های مختلف بازی Mortal Kombat Trilogy

یک حالت که Tournament هست و باید افراد مختلفی رو شکست بدید و آخر هم باید غول های بازی رو شکست بدید و تموم میشه و میتونید جایزه خودتونو انتخاب کنید. مثلا میتونه یک داستان در مورد کاراکتری که باهاش Tournament رو تموم کردید بخونید یا با فرد خاصی بجنگید. اما این بخش دونفره میشه ولی دونفر فقط میتونند با هم بجنگند و نمیتونن Tournament رو با هم بازی کنن. شکست دادن غول شائو کان در Mortal Kombat Trilogy واقعا کار سختیه و حتی با خودشم نمیتونید شکستش بدید.

یک بخش دیگه از بازی به این شکله که هرنفر یک فرد ذخیره هم داره که با مردن کاراکترش اون فردی که ذخیره هست میتونه بیاد بازی کنه.

آخرین بخش بازی به صورت Tournament دونفره هست. هرنفر میتونه 3 کاراکتر رو انتخاب کنه. بعد بازی ها به صورت 1 به 1 برگزار میشن و برنده ها با هم دیگه مبارزه میکنند تا اینکه برنده اصلی مشخص بشه.

نحوه تنظیم دسته و کیبورد

برید توی بازی ولی بازی رو تمام صفحه نکنید. مثل شکل زیر، در قسمت Options دوتا گزینه هست که اولی برای تنظیم کیبورد و دومی برای تنظیم دسته هست.

Help1 Mortal Kombat Trilogy

تنظیم دسته پیشنهادی:

joystick-layout

 

دکمه Select (مهم): این دکمه برای اینه که وقتی در منوی انتخاب کاراکتر، این دکمه رو روی کاراکترهای Jax, Kung Lao, Kano و Rayden بزنید، مدل های Mortal Kombat 2 این کاراکترها میاد. مثل شکل زیر:

Mortal Kombat Trilogy characters

چیت های بازی Mortal Kombat Trilogy

1- باز کردن علامت سوال در منوی Options: برید توی options و میبینید که یک دکمه هست که یک علامت سوال بزرگ سبز هست. مثل شکل زیر.

حالا چجوری باید بازش کنیم؟ خب دکمه های گارد،دویدن، بالا رو باهم برای 2 ثانیه نگه دارید تا وقتی که صفحه بلرزه. حالا میتونید برید توی این گزینه و از چیت ها استفاده کنید. مثل شکل زیر که داخل این گزینه رو نشون میده:

1button Fatalities: فینیشرهای یک دکمه ای

Instant Aggressor: پلیرها به راحتی در حال Agressive قرار میگیرند (حالتی که سرعت و قدرت در حداکثر هست)

Normal Boss Damage: وقتی غول هارو میزنید، به اندازه پلیر معمولی ازشون خون کم میشه و اینجوری زودتر میمیرن

Low damage: دمیج (آسیب) کمتری در هر ضربه از پلیرها کم میشه

Health Recovery: خون در صورت کم شدن به سرعت پر میشه (این حالت رو با Low damage فعال نکنید که جنگتون هیچ وقت تموم نمیشه!!)

2- بازی کردن به عنوان Chameleon: یکی از کاراکترهای نینجا رو انتخاب کنید (Noob Saibot,Old Sub-Zero,Ermac,Human Smoke,Rain,Reptile,Scorpion). حالا قبل از اینکه بازی شروع بشه، این دکمه هارو نگه دارید: مشت هوایی(فرعی),مشت معمولی,گارد. حالا میبینید که کاراکترتون Chameleon شده. یعنی هرراند تبدیل به یک کاراکتر نینجای شانسی میشه. مثلا یک راند Noob saibot هست و یک راند Scorpion.

3- انتخاب کردن مرحله: در منوی انتخاب کاراکتر، برید روی Sonya (Sonya) و گزینه up+start رو نگه دارید (دقت کنید که این دوتا دکمه رو با هم نگه دارید). حالا صفحه میلرزه و اینجوری میفهمید که رمز رو درست زدید. حالا برید هرکاراکتری که دوست داشتید رو انتخاب کنید. بعد از انتخاب کردن، میتونید مرحله ای که میخواید توش بجنگید رو تغییر بدید.

4- انتخاب شانسی کاراکتر: توی منوی انتخاب کاراکتر، برای پلیر 1 برید روی Noob saibot دکمه های up+start رو با هم فشار بدید (و نگه دارید) تا یک کاراکتر به صورت شانسی براتون انتخاب بشه. برای پلیر 2 باید برید روی Rain و این دو دکمه رو فشار بدید.

[tabs tab1=”دانلود” tab2=”رمز ها و کدها”]


حجم 50 مگابایت

دانلود بازی Mortal Kombat Trilogy

 رمزها و حرکات بیشتر برای بازی Mortal Kombat Trilogy


4.1 11 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

28 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...