Injustice Gods Among Us Ultimate Edition

About Injustice Gods Among Us Ultimate Edition

شما حتما تا حالا سری انیمیشن های INJUSTICE رو دیدید حالا فکر کنید کنترل این کارکتر های ابرقرمانی رو در دست داشته باشید چکارا که نمیکنید. بی شک این بازی یکی ازبهترین بازی های سبک مبارزه ای در سال 2013 است که به بازار عرضه شده .این بازی که به سبک fighter -دوبعدی است دارای گرافیک بسیار زیبا میباشد که برای شما تجربه ای جدید است.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی:  دوستان

سایت بازی: سایت رسمی – استیم

نامناسب برای زیر ۱۶ سال!

توضیحات شرکت سازنده


در بازی Injustice Gods Among Us دیگر بازیکنان مورتال کمبات (به جز Scorpion) به چشم نمی خورند بلکه ؛ قهرمانان خیالی داستان ها و فیلم ها نقش آفرینی می کنند. دیگر در این بازی، بازیکنان مورتال کمبات امثال ؛ Raiden , Liu Kang , Johnny cage و دیگر بازیکنان در این بازی حضور ندارند. بازیکنانی که در این قسمت حضور دارند، بتمن و سوپرمن و قهرمان های خیالی داستان ها و فیلم ها هستند. شخصیت ها و محیط بازی کاملا سه بعدی است ولی مبارزه و نبردها در راستا دو بعدی است، اما این دلیل بر آن نیست که گرافیک بازی پایین است بلکه؛ گرافیک بازی بسیار زیبا و طبیعی رونمایی شده است. ادبون خالق و مالک سری های مورتال کمبات و این سری سعی کرده است که تکنیک ها و تکنولوژی های مورتال کمبات را در بازی “اینجاستیس” جای بدهد و محبوبیت زیادی را به کاربران بخشید. هکتور سانچز، تهیه کننده بازی های مورتال کمبات و این بازی نیز حرف ها و صحبت های ادبون را تایید کرد و این را اضافه کرد “که این بازی نیز همانند ؛ دو بازی قبلی استودیو ما یعنی مورتال کمبات ۲۰۱۱ و DC Universe دارای داستان ها و خط داستانی جالب و زیبا و خاطره انگیز است.”

کیفیت مبارزات در بازی

سیستم مبارزات بازی Injustice Gods Among Us کاملا شبیه به “مورتال کامبت” طراحی شده است و تغییرات قابل توجهی در آن دیده نمی شود ولی نمی توانید انتظار داشته باشید که بتمن دستهای سوپر من را از تنش جدا کرده و با آن به سرش ضربه بزند. اد- بون اشاره ای داشت به تغییرات ظاهری کاراکتر ها در حین مبارزات، مثل پارگی لباس و خراش های جزئی بر روی صورت و … ولی نباید انتظار خونریزی به اندازه “مورتال کامبت” را از این بازی داشته باشیم. همچنین سیستمی مانند X-ray وجود دارد که از “Super Meter” استفاده می کند. در این سیستم بارهایی دور نشان ابر قهرمان پر می شوند و با پر شدن و فعال کردن آن، می توانید شاهد صحنه های سینماتیک زیبایی همانند آنچیزی که در MK دیدیم، باشید. برای مثال فلش یک بار به دور زمین میدود و مشتی نثار فک سوپرمن می کند که بسیار هیجان انگیز و زیبا کار شده است و قطعا به عنوان یکی از بزرگترین بخشهای بازی به حساب خواهد آمد. همینطور سیستم جدیدی به نام Wager اضافه شده است که می توانید قدرت خود را به رخ حریف بکشید که محیط جالبی برای یک مبارزه ایجاد می کند.

کیفیت حالت دونفره بازی


میلاد خدادادی (میلاد گیمر) هم میگه:

این بازی زیبا دارای محیطی جذاب و فعال (Active environments) است که این بدین معناست که شما در این بازی کاملا با محیط در ارتباط هستید. در مورتال کمبات محیط بازی تنها یک تصویر زمینه و قاب برای بازی بود اما در اینجاستیس (Injustice) شما میتوانید موشکی که روی زمین است را به طرف حریف پرتاب کنید یا درخت را از ریشه درآورده بر سر او بکوبید و این یکی از برتری های این بازی نسبت به مورتال کمبات است… جالب است بدانید حتی محیط ها (زمین ها) در این بازی دو تکه اند و شما مثلا با پرتاب حریف به درون آسانسور یا دالان (پورتال) کناره ی زمین، با او به قسمت دوم زمین میروید… . فکر میکنم همین توضیحات برای درک منحصر به فرد بودن این بازی و تمایز آن از مورتال کمبات کافیست.
محمد حسن میگه:
در مورد فرق نسخه ی  Ultimate Edition با نسخه ی معمولی، باید بدونید که، این نسخه تمام DLC ها رو داره مثل شخصیت ها و لباس های جدید و آپدیت شده تر هست.

فیلم و تصاویر بازی


[tabs tab1=”دانلود” tab2=”حداقل سیستم مورد نیاز” tab3=”راهنمای نصب”]

حجم بازی 1.8 گیگابایت نسخه ی کم حجم از گروه kaos  | منبع

دانلود بازی Injustice Gods Among Us Ultimate Edition


 


OS : Windows 7 / Windows 8 / Vista
Processor : Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 2.8 GHz / Intel Core i5-750, 2.67 GHz or AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz or better Recommended
Memory : 2 GB RAM / 4 GB recommended
Graphics :NVIDIA® GeForce™ 8800 GTS or AMD® Radeon™ HD 3850 / NVIDIA® GeForce™ GTX 560 or AMD® Radeon™ HD 6950 Recommended
Sound : DirectX 10 compatible / 11 Recommended
Hard Drive : 21 GB


[tab id=3]


4.2 9 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

130 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...