Real Boxing

About Real Boxing

Real-Boxing-Hack-2.2a-screen

در بازی Real Boxing شما بیشتر نیاز به مهارت و دقت بالا دارید. البته این چیزی از هیجان مسابقه کم نمیکنه. تنها مشکلی که هست صحنه ی مابین هر راوند هست. که یک زن با پوشش نامناسب رو نشون میده.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر
مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

توضیحات کلی در مورد بازی Real Boxing


در ابتدا تصوری که ممکن هست از یک بازی بوکس دونفره داشته باشید این باشه که هر نفر یک شخصیت رو برمیداره و با هم مبارزه میکنیم. اما این بازی خیلی روی این مسئله تکیه نکرده و تمرکز بازی بر روی قسمت تک نفره ی بازی هست. از یک طرف در این بازی به طور مرموزی امکان دونفره بازی کردن به صورت همکاری هم وجود داره. گرافیک بازی سه بعدی است اما عملا در دو بعد بازی میکنید، در عین حال با زدن دکمه هایی میتونید در بعد سوم هم حرکت کنید.

در بازی Real Boxing شما برای خودتون یک شخصیت درست میکنید و داستان بازی رو شروع میکنید. شخصیت ها خیلی از نظر ظاهری متنوع نیستند. داستان بازی به اینصورت هست که شما ۳ کاپ در پیش روی خودتون دارید و برای رسیدن به کاپ طلا تلاش میکنید. به مرور باید در باشگاه تمریناتی رو انجام بدید تا از نظر قدرت، دقت و استقامت قوی تر بشید تا بتونید در مقابل رقبای قوی تر شانسی برای مبارزه داشته باشید.

اما تمام نکته ی بازی اینجاست. شما نمیتونید پشت سر هم تمرین کنید و خودتون رو قوی کنید. بین هر تمرین شما باید حداقل ۵ بازی انجام بدید. میتونید این تمرینات رو تنهایی انجام بدید یا میتونید با دوستان خودتون دونفره مبارزه کنید.

کیفیت بازی Real Boxing در حالت دونفره


از عناصر استثنایی بازی Real Boxing میشه اول بیشتر به همان تمرینات ما بین هر ۵ بازی اشاره کرد اما ویژگی های دیگری هم این بازی داره که بازی رو خیلی جذاب تر میکنه. در داخل بازی وقتی شما به زمین میافتید، باید دکمه هایی رو پشت سر هم به سرعت بزنید تا شخصیت شما موفق بشه از زمین بلند بشه. این شاید پر هیجان ترین بخش بازی باشه و جالب اینجاست که اگر شما یک دسته به کامپیوتر وصل کنید، دوست شما هم میتونه در این کار به شما کمک کنه. یعنی او هم با دسته، دکمه هایی رو پشت سر هم بزنه تا شما بتونید راحتتر بلند بشید. شما هرچقدر که ضعیف تر شده باشید، بلند شدن برای شما سخت تر میشه و ممکنه کار بجایی برسه که به هیچ وجه نتونید بلند بشید و اینجاست که دونفره دارید تمام تلاش خودتون رو میکنید و دکمه ها رو با سرعت باورنکردنی ای میزنید تا بلند بشید اما موفق نمیشید و از خستگی عرق روی پیشونی شما میشینه و نفس ها گرفته میشه.
حالت دیگری که پیش میاد اینه که شما در حین مسابقه رقیب خود را بغل میکنید تا کمی استراحت کرده باشید و جون شما بیشتر بشه. برای همچین موقعیتی هم شما باید دکمه هایی رو با سرعت تمام بزنید و الا رقیب به شما اجازه نمیده و شما جونی بدست نمیارید. نهایتا اینکه بعد از هر بازی شما پولی بدست میارید و میتونید با این پول قدرت خودتون اضافه کنید و یا لباس جدید برای بوکسر خودتون بخرید.

نحوه دونفره بازی کردن


ابتدا باید برای شناسوندن دسته به بازی و دونفره بازی کردن نیاز به نرم افزار x360ce دارید. سپس داخل بازی، اونجا که نوشته FIGHT! زیرش رو باید کلیک کنید ( همون جا که نوشته VS FIGHT ) تا بتونید دسته رو روی نفر دوم قرار بدید.

فیلم و تصاویر بازی
بدلیل وجود صحنه‌های نامناسب، لینکی برای دانلود این بازی قرار ندادیم.OS: Windows XP / Vista / 7/8
Processor: Core 2 Duo 2.0 GHz or AMD’s
RAM: 2 GB
Video Card: NVIDIA 9800GT 512MB / ATI Radeon HD 4850 512MB
Free space on hard disk: 2 GB


3 2 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

45 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...