ibb and obb

About ibb and obb

ibb-and-obb header

ibb and obb یک بازی ساده فکری است که شما در یک فضای انتزاعی حرکت میکنید و باید خودتون رو به آخر مسیر برسید. در طی مسیر هم باید امتیازهایی رو جمع کنید. این بازی حالت تک نفره نداره.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

وبسایت بازی: سایت رسمیاستیم

جوایز این بازی: بهترین بازی مستقل سال 2013 | خلاقیت در طراحی سال 2008 | جایزه هیئت داوران در فستیوال رسانه های جدید 2013 در آلمان

کیفیت بازی در حالت دونفره


یکی از شخصیت ها که نمیدونم ibb یا obb قدبلندتره و اون یکی قد کوتاهتر و در طول مسیر متوجه میشید همین تفاوت قد هم بعضی جاها مهمه. اما در کل بعضی مسیر ها هست که فقط یکی از شما میتونه بره و اون یکی باید از یک مسیر دیگه بره.

در نگاه اول شاید تصور کنید همیشه، هرکدوم از شما، باید در یک طرف از زمین قرار بگیره. یعنی یکی روی زمین و اون یکی زیر زمین، اما اینطور نیست و معمولا در کنار هم حرکت میکنید. زمان هایی پیش میاد که کنار هم میایستید و فکر میکنید حالا باید چکار کنید.

نباید تصور کنید این بازی شبیه بازی mario فقط بخواید به سمت جلو حرکت کنید و از روی موانع بپرید و یا روی دشمنا بپرید. در بازی ibb and obb باید فکر کنید و الا راهی برای پیشروی پیدا نمی کنید.

روش دونفره بازی کردن


این بازی رو میتونید با کیبرد راحت دونفره بازی کنید. اما اگر خواسته باشید با دسته بازی کنید یا میتونید از نرم افزار X360ce برای شناسوندن دسته ها به بازی استفاده کنید و یا از نرم افزار xpadder برای شبیه سازی دکمه های کیبرد روی دسته ها و بازی به طور پیش فرض دسته های معمولی رو شناسایی نمیکنه.

فیلم و تصاویر بازی


 حجم بازی 108 مگابایت

دانلود بازی ibb and obbOS: Windows XP (Service Pack 3)
Processor: 2 GHz Intel Dual Core
Memory: 512 MB RAM
Graphics: OpenGL 2.0 compatible card
Hard Drive: 850 MB available space


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...