Pid

About Pid

1111087375

پسرک بعد از تعطیل شدن از مدرسه سوار اتوبوس میشه که برگرده خونه اما خوابش میبره و سفینه از سیاره پسرک میگذره و پسرک رو به ایستگاه آخر پیاده میکنه… . pid مخفف عبارت planet in distress هست به معنی سیاره پریشان

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بازی در حالت دونفره


خیلی از منتقدین از فضاهای نو و طراحی های نوآورانه بازی Pid خوششون اومده بود اما از طرفی نظرشون این بود که بازی در بعضی بخش ها یکدفعه سخت میشه و شما با شرایطی روبرو میشید که هم باید سرعت عمل بالا و هم تفکر و هم شانس داشته باشید تا اون قسمت رو رد کنید. همین داد خیلی ها رو در آورد. با این حال تجربه ی دونفره بازی کردن این بازی کاملا در تک نفره بازی کردنش متفاوته. اگر از بازی های فکری اینطوری خوشتون میاد، حتما بازی ibb and obb هم دوست میدارید.

غیر از اسلحه هایی که میتونی داشته باشید، مثل کش تفنگ، نارنجک و … شما یک توانایی خاصی دارید که میتون شما و هر شی دیگه ای رو در مسیر خودش هل بده یا از زمین جدا کنه و بالا ببره. با همین توانایی باید بتونید مسیر خودتون رو پیدا کنید و پیش برید. در حالی که Pid یک بازی همکاری هست، اما شما مثل بازی BattleBlock Theater میتونید، برای خنده، یار خودتون رو اذیت کنید و بعضی وقتها اونو داخل تله بندازید.

با شروع بازی برای مدت کوتاهی باید تک نفره بازی کنید تا به نفر دوم برسید. برای استفاده از دسته و شناسوندن دسته ها به بازی باید از نرم افزار x360ce استفاده کنید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم ۴۴۱ مگابایت

دانلود بازی PidOS: Windows XP SP2
Processor: 2.6 GHz single core
Memory: 1 Gb
Hard disk space: 2 Gb
Video Card: DirectX 9.0 compatibility


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...