A Virus Named TOM

About A Virus Named TOM

یک بازی ۴ نفره فکری و اکشن که به تازگی منتشر شد. بازی شبیه به بازی های سبک اتصال لوله هاست اما با اضافه شدن خلاقیت های جدید به بازی و البته امکان چهار نفره بازی کردن داستان بازی به صورت همکاری.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش چند نفره


بعد از هر مرحله هم به هر بازیکن عنوانی داده میشه تا مشخص بشه هر بازیکن چقدر خوب بازی کرده و چه تاثیراتی برای تیم داشته. اما در کنار قسمت داستانی بازی A Virus Named TOM، یک قسمت هم برای چهار نفره بازی کردن رقابتی در نظر گرفته شده که نوع بازی به کل متفاوت هست و برنده کسی هست که بیشترین امتیاز رو بیاره.

تصاویری از قسمت انتخاب تعداد بازیکن ها. همونطور که میبینید تا سه نفر می تونند با کیبرد بازی کنند. البته میشه انتخاب کرد که همه با دسته گیم پد بازی کنند، اما برای کسانی که گیم پد ندارند این امکان وجود داره که بازی رو تا سه نفره هم بازی کنند.

این تصویر مربوط به قسمت داستانی بازی هست که ویروس ها باید با هم همکاری کنند و سعی کنند سریعتر با چرخاندن قطعات ویروس رو به سراسر مدار منتقل کنند. اما سرآخر امتیاز هر کس جداگانه هم محاسبه میشه.

این تصویر مربوط به قسمت رقابتی بازی هست که هر بازی کن باید سعی کنه خونه های بیشتری رو ازآن خودش بکنه! در این قسمت هر بازی کن می تونه بمب پرت کنه (مثل بازی Bomberman). قوانین این قسمت بازی رو به طور عجیبی رقابتی و مفرح می کنه!

دو نفر میتونند از یک کیبرد استفاده کنند اما نفرات سوم و چهارم باید حتما گیم پد داشته باشند. برای شناساند ن دسته ها به بازی باید از نرم افزار x360ce استفاده کنید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم ۲۷۰ مگابایت

دانلود بازی A Virus Named TOMOS: Windows XP
Processor: Intel Pentium 4 @ 2.0 GHz / AMD Athlon XP 2000+
Memory: 512 Mb
Hard Drive: 350 Mb free
Video Memory: 128 Mb
Video Card: nVidia GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9200
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
.Net Framework 4: Download from here


3 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...