Championsheep Rally

About Championsheep Rally

Championsheep-Rally-pc

بازی Championsheep Rally یک بازی قدیمی خاطرانگیزه که در این بازی نقش چند تا گوسفند رو دارید، صفحه به چهار قسمت تقسیم میشه و نیازی به نرم افزار x360ce هم ندارید. بازی خیلی جالبیه چون در حین بازی اتفاقاتی میافته که شما باید از اونا جون سالم به در ببرید مثلا در حین بازی هر کس که نفر آخر باشه یک گرگ هست که بهش حمله میکنه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

زبان بازی: انگلیسی

کیفیت بازی در حالت چند نفره


برای چند نفره بازی کردن، از منوی بازی باید گزینه‌ی Flock رو انتخاب کنید. بقیه‌ی مدهای بازی تک نفره است. بازی ۱۰۰٪ شده و تمام گوسفندها آزادند پس نیاز ندارید بخش تک نفره رو کامل کنید.

در بازی Championsheep Rally هر نفر به عنوان یک گوسفند باید با بقیه مسابقه بده. اما خب مسابقه به همین سادگیا نیست بلکه با جایزه هایی که به شکل زنگولکه میگیرید میتونید اسلحه مرغی یا یه محافظ یا افزایش دهنده سرعت بگیرید و از حریفاتون جلو بیافتید.

یه قابلیت دیگه هم که داره اینکه وقتی یه فلش روی گوسفند مقابلتون ظاهر میشه روش بپرید و ازش به عنوان یه سکو پرش استفاده کنید تا هم خودتونو جلو بندازید هم اینکه حریفتون عقب بی افته.

در کل بازی باید مراقب گاوهایی که روبرتون میاد یا برکه، سنگ ها و چوب هایی که تو مسیر مسابقه قرار داره باشید و سعی کنید بهشون برخورد نکنید. حتی یه سری میانبر هم توشه که باید خودتون پیداش کنید.

یکی از مد هایی هم که داره اینکه نفر آخر در هر دور زمین توسط گرگ خورده میشه و نمیتونه به بازی ادامه بده.

از اول 4 تا گوسفند در اختیار دارید و کم کم با مسابقه دادن و اول شدن هم گوسفند های بیشتری و هم مراحل بیشتری براتون باز میشه.

نصب بازی و تنظیمات


برای بازی کردن فقط کافیه فایلی که دانلود کردید را از حالت فشرده خارج کنید و نیاز به نصب نیست. اگر نیاز داشتید تنظیمات دکمه های بازی رو تغییر بدید، میتونید از بخش Option گزینه‌ی Controller Settings رو انتخاب کنید. با یک کیبرد نهایت میشه دونفره بازی کرد. برای نفرات بعدی باید دسته وصل کنید.

یک راه‌هایی هم وجود داره برای اینکه رزلوشن بازی رو تغییر بدید. از این آدرس خودتون میتونید امتحان کنید. من سعی کردم اما نشد.

تصاویر بازی


championsheep-rally-split-screenحجم بازی ۷۰ مگابایت

دانلود بازی Championsheep Rally

اگر از سایت‌های دیگر دانلود کنید زبان انگلیسی نداره. این نسخه زبان انگلیسی داره.تقریبا روی تمام سیستم ها قابل اجراست.


3.3 3 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

21 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...