Split Second: Velocity

About Split Second: Velocity

310

اولین چیزی که باید بگم این است که بازی split second یک بازی ماشینی با سبکی کاملا متفاوت است که تاحالا مثله اون رو ندید! گرافیک عالی محیط بازی و اطراف عالی همچنین دارای مراحلی است که اصلا تاحالا اینجور مراحل رو ندیده بودید!

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان، آشنایان، مهمان

کیفیت بازی در حالت دونفره


شما در این بازی میتوانید مسابقه دهید اما به شکلی دیگر! در طی مسابقه شما میتوانید با drift (یعنی پشت سره یک ماشین بمونید)، jump (از روی چیزی بپرید) و draft (پیچ پلیسی) قدرتتان را پر کنید. شما ۳ تا قدرت دارید که پس از اتمام، دوباره باید حرکات بالا را انجام دهید تا دوباره یک خطی پر بشود و دوباره بووم!

محمد حسن میگه: البته در بازی Cars 2 هم یک همچین حالتی وجود داره. یعنی باید حرکت بزنی تا قدرتت پر بشه اما وقتی قدرتت پر شد فقط میتونی سرعت بزنی و برای تیر زدن باید از روی زمین اسلحه برداری.

این بازی مثل blur نیست که خودتون ماشینتون اصلحه داشته باشه بلکه شما وقتی قدرتتون ۱ خط یا ۲ خط پر بشه میتوانید با Rctrl (دکمه ی Ctrl سمت راست) ماشین های جلویی را بزنید  اما نه خودتون! شما با این قدرت با حوادث طبیعی آن ها را داغون میکنید!! مثلا ساختمانی که جلوشه منفجر میشه یا پل ریزش میکنه یا تاکسی ها میان رد میشن از خیابون یا ….. اما وقتی خطه سوم که قرمز هم است پر میشه شما میتوانید با Rshift اصلا مسیر بازی رو عوض کنید مثلا یک کشتی میاد میخوره به جاده و جاده داغون میشه و شما باید از یک مسیر دیگه و گاهی از داخل کشتی بروید!!

آموزش دونفره بازی کردن split second


برای دو نفره بازی کردن با کیبورد، یکی با wsad و دیگری با جهت های سمت چپ پیش عدد ها (بالا پایین چپ راست) میرود و  دیگر اصلا نیازی به دسته نیست اصلا!

محمدحسن میگه: این بازی اصلا با دسته کار نمیکنه. باید از نرم افزارهای شبیه ساز کیبرد استفاده کنی (مثل joytokey یا xpadder) و دکمه های کیبرد رو روی دسته تنظیم کنی.

خوب برای اینکه دو نفره کنید باید زمین بازی را انتخاب کنید و ماشین که باید در حالت تک نفره ی بازی آن ها را آزاد کرده باشید و یا اگر فقط فقط دو نفره میخواید میتوانید سیو بازی، که چند کیلوبایت بیشتر نیست، رو دانلود کرده و در محل مناسب در کامپیوتر خود قرار بدهید. خوب در قسمت اول که منوی بازی است شما روی گزینه ای که نوشته spit screen انتخاب کرده سپس نقشه نوع مسابقه را انتخاب میکنید. یکی مسابقه معمولی یکی اینکه هلیکوپتر از بالا موشک میندازه یکی اینکه توی وقت نفر آخرین حذف میشه تا فقط یک نفر بمونه و … . نوع زمین را هم انتخاب میکنید، همچنین ماشین ها سپس وارد بازی شوید و لذت ببرید. نیاز به ذکر نیست که بازی در دو نفره به صورت split screen است.

آموزش تغیر دادن split screen (افقی/عمودی):

خوب توی منوی بازی و روی option روی splitscreen  عمودی یا افقی ن را تغییر دهید. vertical:عمودی و horizontal:افقی

فیلم و تصاویر بازی
حجم ۴.۵ گیگابایت

دانلود بازی Split Second: velocityOs: Windows XP/Vista/7
Cpu: Intel Pentium 4 @ 3.0 GHz / AMD Athlon 64 4000
Ram: 2 GB
HDD: 6.5 GB free
Video Memory: 256 MB
Video Card: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800


3.8 4 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

27 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...