SkiRanger

About SkiRanger

SkiRanger یک بازی اسکی تفریحی است که خیلی هدف زودتر رسیدن به خط پایان نیست، بیشتر برای خنده است. 

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان، مهمان

سایت بازی: سایت رسمی

کیفیت بخش دونفره


از روی فیلم هم خیلی هدف بازی مشخص نیست. چون حال بازی به اینه که صفحه چهار قسمت میشه و اینکه از قسمت خودتون یکدفعه میبینید که رفیقتون جلوتون پشتک میزنه یا از سخره پرتاب میشه و کلی خنده داره. و سعی میکنید ازش جلو بزنید یا شرین کاری دربیارید. اصل بازی قرار با کینکت بازی بشه ولی به نظر من با دسته ی گیم پد هم به اندازه کافی جذاب هست.

بازی هنوز در مرحله ی نسخه ی بتا قرار داره، اما من خیلی وقت هست که منتظرم نسخه ی نهایی بازی منتشر بشه تا اون موقع بازی رو معرفی کنم. این (زمستان 92) روز ها هم که همه جا داره برف میاد، با خودم فکر کردم دیگه وقتشه!

برای بازی کردن نیاز به نرم افزار x360ce هست. کنترل بازی هم حالبه: با دکمه های جهت اسکی کار رو هدایت میکنید و با آنالوگ سمت راست، وقتی علاتها ظاهر میشند، شکلک در میارید. دکمه شماره 2 پرش و دکمه شماره ی 3 استفاده از چوب دستی ها برای جلو رفتنه. دکمه ی جهت بالا ها به شما شتاب میده. البته این راهنمایی ها داخل بازی هم هست اما من گفتم که زودتر یاد بگیرید مخصوصا که موقع شکلک در آوردن ها حواستون باشه جهات رو درست بزنید تا امتیاز بگیرید! البته با کیبرد هم میشه بازی کرد. ( برای استفاده از کیبرد جلوی PAD1 رو خالی بذارید | نرم افزار x360ce )

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۴۱۷ مگابایت (نسخه 1.4.7)

دانلود بازی SkiRanger
0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...