Worms W.M.D

About Worms W.M.D

Worms-Weapons-Of-Mass-Destruction-ya-tiene-fecha

بازی Worms نسخه های زیادی داره. نسخه های سه بعدی، نسخه های دوبعدی جنگی و حتی گلف. اما هرچندوقت یکبار نسخه جدیدی منتشر میکنه و عناصر جدید به بازی اضافه میکنه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: شش نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


علاوه براینکه گرافیک بازی بسیار زیباتر کار شده و عناصر زیادی به صداها، ماسک ها و تم های بازی اضافه شده، خصوصیات جدیدی در نسخه Worms W.M.D اضافه شده که این نسخه رو از نسخه های قبلی کاملا متمایز میکنه.

 

در این نسخه بازی worms شما میتونید وارد ساختمان ها بشید و تا زمانی که ساختمان تخریب نشده در امان بمانید. نسخه های سه بعدی ساختمان داشتند اما این اولین بار هست که برای نسخه های دوبعدی سری بازی های Worms ساختمان کار شده.

 

بعضا در جاهای مختلف زمین بازی، تانک قرار داده شده و شما میتونید در نوبت خود، خودتون رو به تانک برسونید و سوارش بشید. و بجای اینکه از اسلحه های خودتون استفاده کنید، گلوله تانک شلیک کنید.

 

در نسخه های قبل، امکان درخواست کمک از نیروی هوایی وجود داشت اما در این نسخه شما میتونید از هلیکوپترهایی که روی زمین پارک شدن، استفاده کنید. سوارشون بشید و برای چند ثانیه پرواز و با رگبارش شلیک کنید.

 

هنوز تموم نشده! درکنار دهها تفنگی که تا الآن داشتید، اسلحه های جدیدی در هر مرحله کاشته شده تا از اونها استفاده کنید. مثل تیربارها و خمپاره اندازها. فقط کافیه خودتون رو برسونید کنارشون و دکمه مخصوص رو بزنید تا در پشت دستگاه قرار بگیرید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۱.۷ گیگابایت

دانلود بازی Worms W.M.DOS: Windows 7/8.1/10 (32-bit versions)
Processor: Intel Dual Core 6600 @ 2.4GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel 4400, GeForce GTX 280, AMD Radeon HD 7750
DirectX: Version 11


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

28 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...