Sid Meier’s Civilization IV

About Sid Meier’s Civilization IV

civilization-4-for-pc

Civilization IV یک بازی چند نفره ی استراتژیک نوبت نوبتی است که تا 12 نفر همزمان روی یک کامپیوتر می توانند با هم بازی کنند. اشتباه نکنید این نوع بازی ها با بازی هایی مثل age of empiers فرق می کنه. تمام صفحه بخش بخش شده، و همه چیز تو این خونه ها قرار می گیرند مثل شطرنج و بازی بصورت نوبتی انجام میشه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: 12 نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش چند نفره


اگر دارید با خودتون فکر می کنید که این بازی چطوری چند نفره می شه بازی کرد که حال بده، باید بگم که شما در اول بازی از جای همدیگه خبر ندارید و نمی دونید در چه فاصله ای از هم هستید و در کدوم سمت. چون هر بار که نوبت تمام می شه صفحه سیاه می شه و اینبار فقط سرباز های نفر بعدی رو نشون میده. و مثل شطرنج نیست که موقعیت خودتون رو نسبت به دیگری بدونید. دقیقا مثل این میمونه که شما حاکم حکومتی هستید و هنوز نمیدونید در اطراف شما چه خبره.

و اینطور هم نیست که فکر کنید ممکنه یکی کلی گیر بده به تنظیمات بازیکن های خودش و بخواد بازی رو لوس کنه، چون انتخاب حرکت برای بازیکن ها خیلی محدودتر از اون چیزیه که تصور می کنید. و چون همدیگر رو هم نمی بینید هیچوقت اتفاق نمیافته کسی بخواد کلی روی حرکت خودش فکر کنه (وقتی نمی بینی نمی دونی، چکار می خوای بکنی؟) و وقتی هم به همدیگر رسیده باشید، اونوقت به مرحله ای رسیدید که میدونید باید چکار کنید، باز دیگه فکر کردن نداره.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۱۶۷ مگابایت

دانلود بازی Civilization IVWindows 2000/XP, 1.2GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalent, 256MB RAM, 64 MB Video Card w/ Hardware T&L (GeForce 2/Radeon 7500 or better) DirectX7 compatible sound card, 1.7GB of free hard drive space, DirectX9.0c (included)


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

15 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...