TRINE 2

About TRINE 2

trine 2

اگر شما بازی Trine 1 رو بازی کرده باشین حتما متوجه میشین که داستان بازی Trine 2 کمی فرق کرده ولی روش بازی همچنان یکسان هست و فقط تغییرات کوچکی دارد. همانطور که از امتیازات این بازی در فروشگاه های مختلف پیداست نشان دهنده محبوبیت این بازی بین بازی کنان هست.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: سه نفر

گروه سنی: سنین بالای ۱۰ (خشونت کم بدون خون و خونریزی)

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

داستان بازی TRINE 2


سری بازی های Trine از نوع پازلی و پلتفورمی میباشند که همراه کمی جنگ و دعوا با دشمنان است. این بازی ذهن شما را به چالش میکشاند چراکه پازل ها و مسائلی که در این بازی هست سخت و دشوار هستند. این بازی دارای سه شخصیت به نام آمادوس (جادوگر), زویا (دزد) و پونتیوس (شوالیه) هست. هر کدام توانایی های خودشون رو دارند. در تراین ۱ شما سرزمین را از دشمنان (گابلین ها) نجات میدهید اما در تراین ۲ داستان کمی فرق دارد و هدف فقط کشتن گابلین ها نیست.

گیم پلی بازی


گرافیک این بازی سه بعدی است اما در بازی فقط میتونید به جلو و عقب بروید (در دو بعد حرکت کنید) و بپرید. در تک نفره بازی کردن از آنجایی که شما به هر سه نفر نیاز دارید هر زمان که بخواهید می توانید تغییر شخصیت بدهید. با مردن یکی از شخصیت ها بعد از گذشت مدتی دوباره زنده می شود و تا اون موقع میتوانید با شخصیت دیگری بازی کنید. در دو نفره بازی کردن شما دو نفر از سه نفر را انتخاب میکنید و هر کدام از شما میتوانید به سومین نفر تغییر شخصیت بدهید و یا میتونید هردو یکی باشید اما در سه نفره بازی کردن شخصیت ها تقسیم میشه و تغییر شخصیت نمیتونید بکنید مگر اینکه هر دونفر به همدیگر تغییر شخصیت بدید و دیگه نمیشه دونفر یک شخصیت تکراری داشته باشند.

نحوه دونفره کردن بازی Trine 2


برای دو نفره یا سه نفره بازی کردن به هیچ نرم افزاری نیاز نیست و فقط دسته ها رو وصل کنید و از داخل تنظیمات دکمه ها رو دونه دونه مشخص کنید. البته از پیش خودش تنظیم میکنه اما خودتون تنظیم کنید فکر کنم بهتره.

فیلم و تصاویر بازی




حجم بازی 2.89 گیگابایت

دانلود بازی Trine 2 Complete Story

با تشکر از سایت vgdl.ir



OS: Windows 8 / 7 / Vista / XP
Processor: 2.0 GHz CPU (Dual Core recommended)
Memory: 1 GB
Hard Disk Space: 4.5 GB
Video Card: ATi Radeon HD 2400 or NVIDIA GeForce 7600 or better (Shader Model 3.0 needs to be supported)
DirectX®: 9.0c
Sound: DirectX 9.0c compatible
Additional: *Please note that Trine 2 may not run on most Intel graphics solutions used in 2004-2009. The game does run on new (2010-) Intel HD Graphics 3000 or better.


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...