The First Templar

About The First Templar

The First Templar

یک بازی شمشیری دو نفره در سبک بازی اسکایریم. بازی در موقع دونفره بازی کردن به دو قسمت تقسیم میشه. بازی محصول سال ۲۰۱۱ هست. بازی The First Templar از سایت co optimus امتیاز ۳.۵ از ۵ دریافت کرده و کلی از حالت دونفره ی این بازی تعریف کرده: اطلاعات بیشتر از سایت co optimus

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت حالت دونفره بازی


بازی فیزیک قابل قبولی داره و جنگ های شمشیری هر چقدر سختر میشه جذابیت بیشتری پیدا میکنه. هنوز بازی رو تموم نکردم اما حسی که از بازی پیدا کردم اینطوریه که شما بازی خودتون رو میکنید و دوست شما روی مبلش لم داده و اگه خواست دنبال شما میاد و اگه خواست میره جای دیگه سر میزنه، بی خیالی طی می کنه و لازم نیست نزدیک هم بمونید و این خیلی جالبه.

اما نکته ی منفی ای که در مورد بازی The First Templar وجود داره اینه که بازی برای نفر دوم ذخیره نمیشه و اگر از بازی بیرون برید و برگردید، نفر دوم تمام ارتقاهای خودش رو از دست داده و از صفر شروع میکنه. مطمئن نیستم این خیلی بد باشه، چون ارتقای خاصی در کار نیست.

روش دونفره کردن بازی


برای دو نفره بازی کردن باید از نرم افزار x360ce استفاده کرد. داخل تنظیمات نرم افزار، وارد بخش option بشید و گزینه hookmode را روی all قرار بدید و تمام نام فایل های x_input را فعال کنید. دسته ی بازی رو وصل میکنید و بازی رو شروع کنید. وسط بازی، وارد منوی بازی میشید و گزینه ی start split screen رو انتخاب می کنید. اما اگر این گزینه رو نمی بینید، یعنی بازی دسته ی شما رو نشناخته و دسته ها رو درست تنظیم نکردید.

فیلم و تصاویر بازی


[tabs tab1=”دانلود” tab2=”سیستم مورد نیاز”]

حجم بازی ۴.۵ گیگابایت

دانلود بازی The First TemplarOS: Windows XP, Vista or Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo 2.0GHz or Athlon 64 X2 Dual Core 4600+
RAM: 1 GB (2 GB for Vista and Win7)
HDD: 4 GB free disk space
Graphics: 256 MB Graphics Memory


3.5 2 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...