Dungeon Siege III

About Dungeon Siege III

بازی Dungeon Siege III یک بازی نقش آفرینی سوم شخص هستش که شما علاوه بر جنگیدن، با افراد صحبت هم میکنید و انتخابهای شما در روند داستان بازی تاثیر میذاره. پس باید کمی انگلیسی هم بلد باشید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده، دوستان، مهمان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بازی در حالت دونفره


بازی Dungeon Siege III از طرف سایت co optimus امتیاز 3 از 5 دریافت کرد و اصلی ترین دلیل کم شدن امتیاز بازی تنظیمات بد دوربین در شرایط دو نفره بوده. مثلا اینکه دوربین خیلی پایین رو نشون میده فقط جلوی پای خودت رو میبینی و اینکه یکدفعه غافلگیر میشی و … اما در کل فکر میکنم بازی قشنگ و خوش ساختی برای دونفره بازی کردن باشه.

اما در مورد بازی، شما در بازی Dungeon Siege III یک شخصیت اصلی دارید که در حال سفر هست و شخصیت دوم در طول بازی تغییر میکنه. بازیکنان شما ارتقا پیدا میکنند و باید از بین قدرتهای مختلف انتخاب کنید. با کشتن دشمنان وسایل جدیدی پیدا میکنید که شخصیتهای شما میتونند از اونها استفاده کنند. و باید ماموریت‌های خودتون رو مطالعه کنید تا بدونید هدف بعدی شما کجاست و چکار باید انجام بدید.

نحوه دونفره بازی کردن


برای شناساندن دسته ها به بازی به نرم افزار x360ce نیاز دارید. اگر از جای دیگری بازی رو دانلود کردید بدونید که آپدیت بازی هم لازم هست دانلود و نصب بشه، چون نسخه ی اولیه ی بازی مشکلات زیادی با گیم پد داشت و خیلی از مشکلات استفاده از گیم پد در آپدیت بازی رفع شد. نسخه‌ای که در اینجا قرار گرفته، نسخه آپدیت شده بازی Dungeon Siege III هست.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی 2.5 گیگابایت

دانلود بازی Dungeon siege IIIOS: Windows XP SP3, Vista SP1, Windows 7
Processor: Core 2 Duo 2.5 GHz or equivalent
Memory: 1.5 GB
Graphics: ATI Radeon HD 3870 or NVIDIA 9800 GT
DirectX®: DirectX® 9.0c
Hard Drive: 4 GB for full installation


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...