Surfs UP

About Surfs UP

Surfs-Up

بازی Surfs Up بر اساس داستان اینمیشن ساخته نشده است بلکه فقط مسابقه میدهید و شخصیت آزاد میکنید!! surfs up یا همان فصل موج سواری بازی متفاوتی است که در سبک آن قطعا بازی های بسیار کمی بوده و خیلی هم بازی ساده ای است!!

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفره

مناسبترین گروه برای این بازی: فامیل و دوستان

کیفیت بخش دونفره


دونفره کردن بازی حالت مسابقه ای یا نبرد است که در آن اول یا دوم شدن سرعت مهم نیست!! بلکه امتیاز به دست آمده مهمه! در این بازی شما با رفتن بر لبه ی موج و پریدن تو هوا با اسکی خود حرکتی میزنید و آن حرکت به شما امتیاز میدهد( هر حرکت یک امتیاز بستگی به نوع حرکت دارد) و همچنین میتوانید با پر شدن یک خطی که وقتی حرکت میزنید پر میشه میتوانید سوپر حرکت بزنید که امتیازش خیلی بالاست.

با توجه به توضیحاتم باید فهمیده باشید که در این بازی فقط باید شخصیت انتخاب کنید و زمین رو انتخاب کنید و بازی کنید. در بخش یک نفره با حریف (کامپیوتر) در زمین مشخص شده بازی میکنید ولی باز هم انتخاب شخصیت بازی که میخواهید آن باشید دست شماست!

نصب و اجرای بازی


فایل زیپ دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید. داخل پوشه‌ی NoCD کرک بازی قرار دارد. فایل iso را دوباره با winrar از حالت فشرده خارج کنید و نصب بازی را انجام دهید. بعد از نصب فایل surfsupgame.exe را از داخل پوشه NoCD بجای فایل اجرایی بازی کپی کنید.

فیلم و تصاویر بازی


[tabs tab1=”دانلود” tab2=”حداقل سیستم مورد نیاز” ]

حجم ۳.۴ گیگابایت

دانلود بازی Surfs UPOS: Microsoft Windows XP, Vista, 7
Cpu: Intel Pentium 4 / 2,0 ​​GHz / AMD Athlon 64 2000 +
Ram: 1 GB
Video Cards: Nvidia Geforce 6600 or Radeon H1300
DirectX: Microsoft DirectX 9.0 c
Hard Drive: 2 GB


4.5 4 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...