Horizon Chase Turbo

دانلود بازی Horizon Chase Turbo
About Horizon Chase Turbo

وقتی برای اولین بار بازی Horizon chase Turbo رو روی موبایل بازی کردم کاملا متوجه شدم که این بازی با بازی‌های ماشینی هم دوره‌ی خودش فرق می‌کنه. این بازی سعی کرده گیم‌پلی بازی‌های قدیمی رو با گرافیک جدید ارائه بده. بازی‌هایی که انگار ماشین‌های دیگه هستند که به سمت شما میان و شما فقط باید به چپ یا راست جابجا بشید یا هربار به حاشیه‌ی جاده برخورد می‌کنی با یک حالت تکراری چپه می‌کنی.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسب ترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمی استیم

امتیاز این بازی در استیم: Overwhelmingly Positive با 2,508 رای

جوایز و افتخارات: برنده یک جایزه در سال ۲۰۱۸

کیفیت بخش دونفره


اگر بخواید قسمت داستانی بازی رو چند نفره بازی کنید، بیشتر از اینکه حالت رقابت داشته باشه بازی، حالت همکاری داره چون اگه یک نفر اول بشه امتیاز اون مرحله رو میگیرید. ولی در کل چند نفره بازی کردن این بازی بیشتر از اینکه رقابت با همدیگه باشه، رقابت با کامپیوتره، چون بعضی مراحل اول شدن و از کامپیوتر جلو زدن واقعا سخت میشه.

Horizon Chase Turbo splitscreen gameplay

شباهت دیگر بازی Horizon Chase Turbo با بازی‌های ماشینی قدیمی اینه که باید بنزین بخورید تا بنزینتون تموم نشه و در بعضی مراحل علاوه بر نیتروهایی که دارید یکی دوتا نیتروی دیگه پیدا می‌شه که بردارید. اما این بنزین‌ها و نیتروها با دیگران مشترک نیست، یعنی دیگران نمیتونن سهم شما رو بخورند. کامپیوتر هم با بنزین و نیتروی شما کاری نداره. درواقع رقابت شما بر خوب رانندگی کردن و خوب سبقت‌گرفتن تمرکز داره نه بر خرابکاری و دخالت در رانندگی دیگران.

نصب بازی و تنظیمات دسته


برای نصب بازی، فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید و فایل setup را اجرا کنید. مراحل نصب را دنبال کنید تا بازی نصب شود. برای دونفره بازی کردن می‌تونید از یک کیبرد استفاده کنید. یک نفر با دکمه‌های جهت و یک نفر با دکمه‌های wasd. برای شروع گزینه Multiplayer رو انتخاب کنید و هر کدوم از بازیکنان باید پروفایل خودشون رو انتخاب کنند تا به بازی اضافه بشن.

System Requirements
حداقل سیستم مورد نیاز:
 • OS: Windows 7 or newer
  Processor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or better
  Memory: 2 GB RAM
  Graphics: Intel HD Graphics 4000 or better
  DirectX: Version 9.0c
  Storage: 500 MB available space

Game Poster
Poster
Game Details
مناسب برای همه
3.8 5 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

31 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...