Serious Sam 3 BFE

About Serious Sam 3 BFE

serious-sam-3-pc

داستان بازی Serious Sam 3 : BFE برای قبل از داستان بازی شماره یک سری Serious Sam ساخته شده، یعنی زمانی که تازه موجودات فضایی به زمین حمله کردند و BFE مخفف “Before First Encounter” است. نسخه ی یک این بازی هم، یعنی Serious Sam Classic: The First Encounter چهار نفره میشد و یک نسخه دوبعدی از سری بازی های Serious Sam هست که اون هم دونفره میشه. اما نسخه Serious Sam HD: The First Encounter که اخیرا از استیم منتشر شده حالت دونفره نداره و تک نفره است.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

ناشر: Devolver Digital

سایت بازی: سایت رسمی – استیم

کیفیت بخش چند نفره بازی


بازی Serious Sam 3 رو میتونید هم در بخش داستانی به صورت همکاری و هم در بخش رقابتی و هم در بخش Survival چند نفره بازی کنید. در همه حالت ها حداکثر تعداد بازیکن چهار نفر است. اولین نکته ای توجه ما رو جلب میکنه این هست که در حالت چند نفره تمام شخصیت ها شبیه به هم هستند، حتی رنگ لباس ها هم فرق نمیکنند. شاید خیلی مهم نباشه اما به نظرم هیجان بازی رو کم میکنه چون در بازی های چند نفره هرکسی دوست داره با دیگری فرق داشته باشه.

mohammadghost میگه: اونجا که نوشتید همه شبیه به هم دیگن میشه شخصیت ها رو عوض کرد کافیه هر کس بره تو اپشن بخش مولتی پلیر و شخصیتشو عوض کنه

بخش داستانی دو نفره

در بازی های چند نفره داستانی، ما معمولا دوست داریم در کنار هم حرکت کنیم یا حداقل اینکه بتونیم راحت همدیگه رو پیدا کنیم. اما در بخش داستانی بازی Serious Sam 3 زیاد پیش میاد که راحت همدیگه رو گم کنید و خیلی سخت می تونید دوباره همدیگه رو پیدا کنید مگر اینکه همه ی افرادی که در حال بازی هستند، قبلا خودشون این رو بازی کرده باشند و راه رو بلد باشند. شاید دوست داشته باشید بعد از اینکه یکبار بازی رو در حالت متوسط تمام کردید، دوباره در حالت سخت و به کمک دوستانتون بازی کنید.

بخش رقابتی و Survival

اگر روزی دوستی اومد خونه شما و گفت یک بازی تفنگی بذاری دونفره بازی کنیم، بخش رقابتی و survival بازی Serious Sam 3 میتونه گزینه خوبی باشه. در بخش رقابتی فقط شما چند نفر هستید و غیر از شما دشمن دیگری وجود نداره، مثل کانتر. برای یاد دادن بازی به دوستون و دست گرمی خوبه. اما بخش Survival یکم زیادی سخته و فکر نمیکنم بتونید بیشتر از 5 دقیقه دوام بیارید.

مشکل برخی کرک های بازی


بعضی کرک های اولیه این بازی رو اجرا میکردند اما وسط های بازی با بعضی غول های که مواجه میشدید و هرچی تیرشون میزدید نمی مردند، مثل عقرب ها. اما اینطور نیست که هیچ کرکی برای حل این مشکل وجود نداشته باشه. اما هنوز لینکی براش پیدا نکردم.

RAYA2 میگه:  کافیه که بازی رو در محل نصب steam یعنی تو مسیر زیر کپی کنی و از اونجا اجرا کنی تا مشکل عقرب حل بشه: C:/Program Files/Steam/steamapps/common/Serious Sam 3

فیلم و تصاویر بازی


[tabs tab1=”دانلود بازی” tab2=”حداقل سیستم مورد نیاز”]

حجم بازی ۳.۴ گیگابایت

دانلود بازی Serious Sam 3OS: Windows XP 32-bit (with service pack 2 or 3)
Processor: Dual-core from Intel or AMD at 2.0 GHz
Memory: 1GB
Graphics: nVidia GeForce 7800/7900/8600 series, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 or 1800/X1900 series
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 4GB free hard drive space
Sound: DirectX9.0c Compatible Sound Card


5 2 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

81 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...