virtua cop 2 – VCOP 2

About virtua cop 2 – VCOP 2

1233670-virtua_cop_2_front

بازی Virtua Cop 2 یا همون VCOP 2 بازی قدیمی قشنگی است که یک نفر با ماوس و یک نفر با کیبرد بازی میکند و فقط یک هدف دارید “تیر زدن”! در حین بازی جاهای مخفی است که در آنجا ها اصلحه وینچستر-یوزی-ماشین گان-جون و …. قایم شده است و شما با پیدا کردن و استفاده کردن از آنها دشمنان را راحت تر میکشید!

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دونفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان و فامیل

داستان بازی


محمد حسن میگه: بازی VCOP 2 یکی از اون بازی هاییه که خیلی از ما با اون خاطره داریم و شاید یکی از اولین تجربه های ما از بازی های چند نفره و دورهمی بازی کردن، همین بازی باشه.

این بازی داستان خاصی ندارد و شما در نقش مامور پلیس هستید و با دزد ها و خلافکاران میجنگید و پایان هر مرحله با یک خلافکار بسیار بزرگ (غول) مواجه میشوید و با کشتن و نابود کردن آنها به مرحله بعد دست پیدا میکنید. در حین بازی آدم های بی گناه هم هستند (چه مرحله ای چه فرعی) که شما با زدن اونها یک جون از جون هایتان کم میشود.

نحوه دونفره بازی کردن


بازی در چهار مرحله می باشد برای دو نفره کردن این بازی هیچ نیازی به دسته نیست فقط وارد بازی شوید. و سپس با زدن دکمه 0 یا + نفر دوم وارد بازی میشه که نفر دوم با جهت بالا . پایین . چپ . راست تکون میخورد ولی شما میتوانید دکمه های بازی رو به راحتی تغیر دهید. فقط کافی است دکمه های به تنظیمات بازی بروید که میتوانید با زدن دکمه ی Alt وارد آن بشوید. در ضمن یک مرحله ی فرعی هم دارد که دارای غول و…. نیست و فقط شما اونجا یک مپ انتخاب میکنید و با آدم ها میجنگید و امتیاز میگرید.

 فیلم و تصاویر بازی


[tabs tab1=”دانلود”]

حجم بازی: 20 مگابایت

دانلود بازی VCOP 2


4 2 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

19 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...