Salt and Sanctuary

دانلود بازی Salt and Sanctuary
نسخه v1.0.1.1b
About Salt and Sanctuary

داستان بازی Salt and Sanctuary این طوریه که اول توی کشتی هستین و بعد یه اتفاق وارد یه جزیره نفرین شده میشین. تو این جزیره دشمنان شما از نمک ساخته شدن و شما هم برای ارتقا خودتون و سلاحاتون به نمک نیاز دارید. توی هر منطقه هم پناهگاه‌هایی وجود داره که باید اونا رو کشف کنید تا به عنوان مکانی برای ارتقا خود و موارد دیگر استفاده کنید و یا بعد از اینکه مردید به این مکان ها منتقل بشید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دونفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


بازی خوب و پیچیده ای هست خوب چون سبکش مترویدونیا است و طبیعتا هر کسی (مثلا کسایی که زیاد بازی های ساده انجام میدن یا حوصله کشف راز و رمز رو ندارن) نمیتونه این رو بازی کنه. توی بازی میشه یه چند تا چیز رو خرید ولی بقیه وسایل اصلی با نابود کردن دشمنان و پیدا کردن اون‌ها توی جاهای مخفی بدست میان. البته این وسایل برای قویتر کردن شخصیت بکار میره و مانع پیشرفت شما نمیشه. اختیار دست شماست که وقت بزارید و وسایل رو پیدا کنید یا همین طوری بازی رو ادامه بدید و تمام کنید. حتی بعضی از مراحلشم اختیاری گرچه این بازی توی یک مپ بزرگ هست اما بعضی جاهاش اختیاریه.

تو شروع بازی شخصیتتون رو انتخاب می‌کنید. مثلا چهرش یا رنگ مو و ریش یا حتی چشاش رو شخصی سازی می کنین و اینکه مرد باشه یا زن و از چه قبیله ای باشه. تو انتخاب کلاس ها سردرگم نشید، چون تنها فرقی که دارن نوع سلاح و زره و مهارت‌های اون ها در ابتدای بازی هست که این ها با ارتقا سطح و روند بازی بدست میان و گرنه تنها فرق تو همون اوایله (مثلا کلاس جادوگر چند تا جادو بلده نمیتونه سلاح سنگین حمل کنه که با آپدیت شخصیت میشه این کار رو کرد). میتونید چالش‌هایی رو هم برای خودتون در نظر بگیرید که من پیشنهاد نمیکنم بازی رو نفس گیر کنین.

از همه مهم تر اینکه باید یه خورده انگلیسی بلد باشین چون بعضی چیزها سردرگمتون میکنه.

روش دونفره بازی کردن


برای دو نفره بازی کردن بازی Salt and Sanctuary از نرم‌افزار x360ce استفاده کردم. برای دو نفره بازی کردن باید دو پروفایل بسازید یعنی دو تا نیوگیم بعد با هر پروفایلی که رفتید همون پروفایل شخصیت اصلی میشه و نفر دوم فرعی. ولی خوبی‌ای که داره هرچی دو طرف به جز پول، جمع کنند، برای هردو حساب میشه. برای اینکار، بعد از ایجاد دو پروفایل و شروع بازی، با یکی از پروفایل‌ها باید بعد سوگند به پناهگاه، این آیتم Stone Sellsword رو بدست بیارین و با گزینه make offering (در پناهگاه) این ایتم رو فعال کنید. یک نفر میاد و بعد باید گزینه hire رو بزنین. حالا نفر دوم با دسته پروفایل خودشو انتخاب می‌کنه.

System Requirements
حداقل سیستم مورد نیاز:
 • OS: Windows Vista
  Processor: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or equivalent
  Memory: 1 GB RAM
  Graphics: DirectX 10 compatible video card with shader model 3.0 support
  DirectX: Version 10
  Storage: 2 GB available space
  Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card and drivers
  Additional Notes: Xbox360 Gamepad recommended

Game Poster
Poster
Game Details
5 5 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

30 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...