Re-Volt

دانلود بازی Re-Volt
  • ۳۹۲ مگابایت
برای دونفره بازی کردن حتما باید آپدیت را نصب کنید!
دانلود مد دونفره
  • ۲ مگابایت
دانلود آخرین آپدیت ‍| منبع
About Re-Volt

بازی Re-Volt یکی از اون بازی های قدیمیه که هیچ وقت قدیمی نمیشه! اخیرا آپدیتی از این بازی منتشر شده که چهار نفره بازی کردن در حالت صفحه نصف (splitscreen) رو به بازی اضافه میکنه. من و داداشام از همون سال ۲۰۰۱ که این بازی رو بازی میکردیم دوست داشتیم بتونیم با هم چند نفره بازی کنیم تا بتونیم حال همدیگر رو با اسلحه های مرگبارش بگیریم!

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفره
مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه ها!

کیفیت بازی در حالت چند نفره


مکانیک شلیک اسلحه هاش خیلی خوبه، ماشین بازی های چنگی زیادی بازی کردم اما هیچ کدوم به این نمیرسید. البته بازی جدید سانیک (Sonic & All Stars) هم بازی خوبیه، اون هم تونسته مکانیک خوبی برای اسلحه هاش پیدا کنه. اما بازی Re-Volt حال و هوای دیگه ای داره. آدم کاملا احساس میکنه خودش داره این ماشین کنترلی ها رو توی همون فضا کنترل میکنه، مخصوصا با صدا گذاری خوبی که از سروصدای بچه ها میاد.

re-volt cars select

چند نکته در مورد تنظیمات


– با این آپدیت، بازی تمام Resolution ها رو پشتیبانی میکنه، حتی widescreen. پس یادتون نره که تنظیمات اندازه ی صفحه ی بازی رو روی حداکثر قرار بدید تا بازی بهترین گرافیک خودش رو ارائه بده.

– این بازی نیازی به نرم افزار x360ce نداره.

– برای دونفره بازی کردن باید از قسمت Multiplayer گزینه ی Splitscreen و تعداد بازیکن ها رو انتخاب کنید و وارد بازی بشید. اگر دیدید نمیتونید از ۲ تا بیشتر کنید باید به قسمت Option یک سر بزنید و کنترل هر بازیکن رو تعریف کنید.

– باید تنظیمات هر دسته را داخل قسمت Option انجام بدید. یادتون باشه دکمه ی گاز رو روی R1 یا روی یک از دکمه ها قرار بدید، اینطوری میتونید بهتر فرمون بگیرید (خودتون بازی کنید متوجه میشید).

– از قسمت Game Settings (داخل Option) گزینه ی Multiplayer CPU رو روی ON قرار بدید. اینطوری وقتی دارید دونفره بازی میکنید، چندین Bot هم در کنار شما مسابقه میده و اگر OFF باشه غیر از شما و دوستانتون هیچ ماشین دیگه ای در مسابقه نخواهد بود. تعداد ماشن های Bot رو هم میتونید از همونجا انتخاب کنید.

کدهای تقلب


– carnival
تمام ماشین ها را آزاد میکند
– tracker
تمام زمین ها را آزاد میکند
– sadist
در حین بازی، بااستفاده از دکمه ی RShift میتوانید اسلحه ی خود را عوض کنید
– changeling
در حین بازی بااستفاده از دکمه های pgUP و pgDOWN میتوانید ماشین خود را تغییر دهید
– drinkme
ماشین ها همه کوچک میشوند (محض خنده)
– joker
تمام ماشین ها شبیه ماشین شما نمایش داده میشوند، در حالت مالتی پلیر (محض خنده)
– tvtime
بااستفاده از دکمه های F5 و F6 میتونید دوربین را عوض کنید (محض خنده)
این کار هیچ فایده ای نداره و توجه داشته باشید که بدون این کد هم میتوانید با استفاده از دکمه های F2 و F3 برای خود دو آینه در دوطرف صحنه قرار بدید، که خیلی میتونه مفید باشه. و با استفاده از F1 میتوانید دوربین را به پشت ماشین برگردانید.
– urco
فضا پیمای UFO را آزاد میکند

Game Poster
Poster
Game Details
5 3 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

46 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...