Rayman Legends

About Rayman Legends

بلافاصله بعد از انتشار بازی Rayman Origins برای کامپیوتر، نسخه ی بعدی این بازی (که همین بازی Rayman Legends هست) بلافاصله برای کنسول نینتندو منتشر شد. اما از اون وقت تا الآن طول کشید تا برای بقیه ی کنسول ها و کامپیوتر هم ارائه بشه. برای خیلی از طرفداران نسخه ی قبلی خیلی عجیب بود که این نسخه تونسته چقدر بهتر از نسخه ی قبل باشه، چون از نظر اونها نسخه ی قبل به اندازه کافی خوب بود. در این نسخه گرافیک و صداگذاری ها خیلی بهتر کار شده است.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

گروه سنی: Pegi 7

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه ها!

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

امتیاز این بازی در استیم: Very Positive با 4,610 رای

کیفیت بازی در حالت چند نفره


در این نسخه هم مثل نسخه ی قبل شما روی جمع کردن امتیاز با هم رقابت میکنید. هرچند کلیت بازی همکاریه اما عناصری در بازی وجود داره که شما بخواید سرشون با هم کل کل کنید. یا همچنان سکه هایی وجود داره که هرکسی سعی میکنه ازآن خودش کنه یا سعی میکنه زندانی ها رو خودش نجات بده.

بزن بزن هم که عنصر اصلی بازی ریمانه و در این نسخه هم بهتر از قبل شده. در طول مسیرهای ساده شما همبازی های خودتون رو میزنید تا ازشون جلو بیافتید، محض خنده. اما مسیرهایی هم هست که شوخی بردار نیست و باید به هم کمک کنید و یک راهی برای حل معماها پیدا کنید.

یکی از بخش های جدیدی هم که به بازی اضافه شد، بخش فوتباله که Kung Foot نامگذاری شده. شما میتونید چهار نفره، به صورت یک به سه یا دو به دو بازی کنید و خیلی حال میده.

روش چند نفره بازی کردن


برای چند نفره بازی کردن بازی Rayman Legends فقط کافیه از قسمت Option دکمه های دسته ی هر بازیکن رو تنظیم کنید و نیازی به نرم افزار خاصی نیست. هرچند اگه دسته ی ایکس باکس داشته باشید یا از نرم افزار x360ce استفاده کنید دیگه نیازی نیست دسته ها رو از داخل تنظیمات بازی تنظیم کنید و خود بازی کاملا با دسته ها تنظیم میشه.

فیلم و تصاویر بازی


Rayman-legends-Picحجم ۲.۹ گیگابایت (نسخه ۱.۳.۱۴۰۳۸۰)

دانلود بازی Rayman LegendsOS: Windows XP SP3 or Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
Processor: Intel Pentium IV @ 3.0 GHz or AMD Athlon64 3000 + @ 1.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 6800GT or AMD Radeon X1950 Pro (256MB VRAM with Shader Model 3.0 or higher)
Hard Drive: 6 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional Microsoft XBOX360 controller or compatible


4.6 7 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

115 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...