No Time To Explain Remastered

About No Time To Explain Remastered

No Time To Explain Remastered

این بازی منو یاد بازی ها Behemoth میندازه، شرکت سازنده بازی های Castle Crashers و BattleBlock Theater، اما هیچ ربطی به اون شرکت نداره. نسخه های آپدیت نشده ی این بازی حالت دونفره ندارند، پس سعی نکنید از جای دیگری دانلود کنید.

داستان بازی از این قراره که شما با یک نفری روبرو میشید که ادعا میکنه خود شماست و از آینده آمده. به شما میگه وقتی برای توضیح دادن نداره و ازتون میخواد دنبالش کنید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

شرکت تولیدکننده: tinyBuild

کیفیت بازی در حالت چند نفره


شما در این بازی یایدبدو بدو کنید و خودتون رو باید به پرتال انتهای مرحله برسونید. اما اونقدر ها هم عجله ای نیست و باید مواظب موانع هم باشید. کوچکترین برخوردی با موانع مساوی با مرگ. همچنین شما یک وسیله ای در دست خودتون دارید که با کمک اون میتونید میتونید مثل یک موشک از زمین فاصله بگیرید و یا خودتون رو به اطراف پرتاب کنید. متاسفانه با همین وسیله هم باید غول های آخر هر دور رو شکست بدید.

نفرات دوم تا چهارم به عنوان مهمان به بازی اضافه میشوند و در نتیجه پروفایلشون ذخیره نمیشه. در این بازی شما میتونید چهرک آزاد میکنید. بازیکنان مهمان هم میتونند از این چهرک ها داشته باشند اما فقط از همون هایی که خودشون پیدا کرده باشند میتونند استفاده کنند.

روش چند نفره بازی کردن


برای استفاده از دسته در این بازی شما باید از نسخه جدید نرم افزار x360ce استفاده کنید و با نسخه ی قدیمی تر درست کار نمیکنه.

فیلم و تصاویر بازی


 حجم بازی ۴۰۳ مگابایت (نسخه ۱.۰۷)

دانلود بازی No Time To Explain RemasteredOS: Windows XP
Processor: 1 GHz
Memory: 512 MB RAM
Graphics: 128 MB


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...