Overcooked 2

About Overcooked 2

کاور بازی Overcooked 2

قسمت دوم بازی Overcooked که یکسالی میشه که منتشر شده و اتفاقا خودم هم بازیش کردم اما فرصت نشد معرفیش کنم. خودم هم که بازی کردم تک نفره بازی کردم برای همین میذارمش در بخش تست نشده‌ها.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

جوایز و افتخارات: برنده جوایز متعدد!

کیفیت بخش دونفره


Booyaka میگه: به نظر من از جنبه ی همکاری پلیر ها باهم بازی روی دست Overcooked وجود نداره.

نسبت به نسخه ی اولش از یه جنبه هایی سخت شده و از یه جنبه هایی آسون تر شده.

مثلا شما برای رفتن به مراحل بعدی نیاز نیست ستاره های زیادی داشته باشید و معمولا لنگ ستاره جمع کردن و سه ستاره گرفتن از هر مرحله نمیمونید.

اگه از هر مرحله ۱ ستاره هم بگیرید کارتون راه میفته. از طرفی آسپزخونه ها عجیب و غریب تر شدن و به محیط های پیچیده ای برخورد میکنید که برای سه ستاره گرفتن از بعضی مراحل باید خیلی تمرین داشته باشید و راه حل ها و تقسیم وظایف مختلفی رو امتحان کنید.

غذا ها هم دستور العمل های پیچیده تری دارن و چندین تا مواد غذایی جدید (مثل میگو، هویج، خیار و …) و وسیله پخت جدید (مثل همزن، کباب پز و …) به بازی اضافه شده. و با توجه به اینکه پرت کردن مواد غذایی هم تو این نسخه اضافه شده، شما برای حرفه ای شدن تو این بازی راه درازی در پیش دارد.

در کل من نسخه ی ۱ رو بیشتر دوست داشتم. ساده و جذاب. اگه با بچه هایی که سن کمی دارن میخواین این بازی رو انجام بدید، نسخه ۱ رو بهتون پیشنهاد میکنم. چون ذهن خیلی ها نمیتونه با پیچیدگی مراحل نسخه ۲ روبرو بشه؛ مخصوصاً اگه زیاد بازی کامپیوتری انجام نداده باشن.

طاها اسدی میگه: سلام من نسخه کامل بازی را دارم و خیلی دوستش دارم به نظر من بازی Overcooked 2 خیلی نیاز به همکاری داره نسبت به نسخه‌ی یک، بازی کیفیت و گرافیک بسیار ارتقا پیدا کرده و خیلی بهتر شده  غذاها و آشپزخانه‌های زیادی به بازی اضافه شده (از لحاظ قرارگیری جسم‌های مختلف در اشپزخانه)، مپ‌های مختلف زیادی وجود داره و برای شما تکراری نمیشه، برای رفتن به مرحله بعد مثل نسخه قبلی به ستاره نیاز دارید اما تا قبل از رسیدن به فصل ۶ حتی با یک ستاره در هر مرحله کارتان راه می‌افتد و اینکه دیگر مثل نسخه قبل دونفره با یک گیم‌پد نمی‌شود بازی کرد و هر بازیکن باید یک دسته داشته باشد.

تنظیمات دونفره بازی کردن


برای دونفره بازی کردن در بازی Overcooked 2 با یک کیبرد، باید از داخل تنظیمات Controls، نصف شدن کیبرد رو انتخاب کنید.

کلیدهای بازی Overcooked 2 برای بازی با یک کیبرد

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۱.۱ گبگابایت

دانلود بازی Overcooked 2OS: WIN7-64 bit
Processor: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space


3.3 4 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

34 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...