Cook Serve Delicious 2

About Cook Serve Delicious 2

در بازی cook, serve, Delicious 2 شما در هر مرحله در یک رستوران متفاوت کار می‌کنید و باید غذاهای متفاوتی رو آماده کنید. سفارش‌ها را دریافت کنید، مواد غذایی مورد نیاز رو با هم مخلوط کنید، سرخ کنید، آب پز کنید، تزیین کنید و تحویل مشتری بدید اما مواظب باشید دقیقا همونی باشه که مشتری میخواد. از طرفی باید ظرفها رو بشورید و آشغال‌ها رو بیرون بندازید و مواظب باشید سوسک‌ها و مگس‌ها مشتریانتون رو اذیت نکنند.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسب‌ترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


فکرش رو نمی‌کردم بازی جالبی باشه، اما امتیاز بالای بازی منو وا داشت که حتما بازیش رو امتحان کنم. از طرفی برام خیلی جالب بود ببینم حالت دونفره‌ی بازی چطوریه. بازی رو با دسته بازی کردم و خیلی خوب بود. البته مهمه که دسته ایکس باکس یا طرح ایکس باکس باشه یا حداقل باید دکمه ها رو حفظ باشید. نفر دوم میتونه با کیبرد و ماوس کار کنه.

شما نمی‌توانید در سفارشی که بازیکن دیگر در حال آماده‌سازی‌ش هست دخالتی داشته باشید اما همزمان می‌تونید سفارش مشتری دیگری رو آماده کنید و این قطعا خوبه. در هر مرحله شما در یک رستوران جدید با مشریان جدید و غذاهای جدید باید از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ شب آشپزی کنید و هیجان بازی زمان اوج شلوغ مشتریانه و شما باید قبل از رسیدن به ساعات شلوغی، بعضی غذاها رو آماده نگه دارید.

میتونید سفارش‌ها رو با هم تقسیم کنید. مثلا اگر همبازی شما خیلی حرفه‌ای نیست، غذاهای ساده‌تر رو برای مشتری آماده کنه و شما غذاهای پیچیده‌تر رو.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۹۰۲ مگابایت (نسخه v2.6.000m1.1)

دانلود بازی Cook Serve Delicious 2OS: Windows 7/8/10
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GPU with at least 256MB of VRAM


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...