New Super Mario Bros. U

دانلود بازی New Super Mario Bros. U
دانلود بازی New Super Luigi U
تمام مراحل در New Super Luigi تکرار میشن اما هر مرحله کمی سختتر طراحی شده.
About New Super Mario Bros. U

باز هم باوزر، این بار با کشتی پرنده ش، اومده و شاهزاده پیچ رو اسیر کرده. ماریو، لوییجی و رفیق کوچولوهاشون رو هم به دورترین نقطه سرزمین فارچ خورها پرتاب کرده. حالا باید تمام مسیر رو برگردید و شاهزاده خانم رو نجات بدید. از این بازی، یک نسخه مستقل و فرعی با عنوان New super Luigi U هم منتشر شده که در بخش دانلود آورده شد.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

سایت بازی: سایت رسمیویکی

این بازی برای کامپیوتر منتشر نشده اما میتوان آن را با استفاده از شبیه‌ساز Cemu روی کامپیوتر اجرا کرد.

کیفیت بخش دونفره


گرافیک بازی که خیلی خوب و دوست داشتنیه. صدای بازی به سری بازی های ماریو متعهد بوده. تنوع مراحل خیلی خوب بوده و حتی ماریو قدرت های جدیدی داره که در سری های قبلی ندیده بودم.

حالت چند نفره ی بازی هم مثل بازی ریمان، تا زمانی که همه نمیرن، بازی ادامه داره و اتفاقا هرکی میمیره دوباره بصورت حباب برمیگرده که این در نسخه‌های قبلی ماریو نبود. میتونید یوشی‌ها رو بغل کنید و با خودتون ببرید به هر مرحله ای که میخواید و ازشون برای طی کردن مرحله کمک بگیرید.

تنظیمات شبیه‌ساز


این بازی بدون شبیه ساز روی کامپیوتر قابل اجرا نیست. برای سهولت، شبیه‌سازی که داخل سایت قرار دادیم را استفاده کنید، که تنظیمات اولیه آن انجام شده.

برای روان‌تر اجرا شده بازی، از بخش Options شبیه سازی، گزینه GPU buffer cache accuracy را روی Low قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویکی این بازی در سایت CemU مراجعه کنید.

 

System Requirements
حداقل سیستم مورد نیاز:
  • این بازی با استفاده از شبیه سازی Cemu روی ویندوز 10 با کارت گرافیک 560 GTX و با 8 گیگابایت رم شده است و کاملا روان اجرا می‌شود.

Game Poster
Poster
Game Details
4.2 13 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

72 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...