Mayan Death Robots

About Mayan Death Robots

2968655-trailer_mayan-death-robots

یک بازی دونفره در سبک بازی Worms. به قول افرادی که این رو بازی کردند، فکر نمیکردند این بازی بتونه اونها رو راضی کنه. اما به اتفاق همه نظرشون این بود که این جدای از بازی Worms عناصر خاص خودش رو داره که تونسته اون رو به یک بازی مستقل خوب تبدیل کنه. اگر از این بازی خوشتون اومد، احتمالا از بازی Cannon Brawl هم خوشتون بیاد.

جالبه بازی Mayan Death Robots در استیم هیچ نقد منفی دریافت نکرده و همه از بازی راضی بودند. البته کلا ۵۳ نفر برای بازی نظر گذاشتن که خیلی زیاد نیست.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمی – استیم

کیفیت بخش دونفره


قضیه از این قراره که هر نفر اول یک شخصیت برای خودش انتخاب میکنه و وارد بازی میشه. هر شخصیت قدرتهای متفاوتی داره پس فقط بحث قیافه نیست. هر نوبت شما یا میتونید انتخاب کنید دیوار بسازید یا پرش داشته باشید و یا تیراندازی کنید. هر دو نفر باید همزمان تصمیم بگیرند یعنی نوبتی نیست. و بعد از اینکه تصمیم گرفتید برای این دور چکار میخواید انجام بدید، تایمر شروع میشه و هردوی شما فقط چند ثانیه مهلت دارید تا کارتون رو همزمان انجام بدید.

نهایتا باید شیشه عمر (جعبه) حریف خودتون رو نابود کنید. برای این کار میتونید انقدر به اون جعبه ضربه بزنید تا از بین بره و یا زیرش رو خالی کنید تا بیافته پایین و برنده میشید. کشتن حریف شما رو برنده نمیکنه فقط برای یک دور از بازی حذف میشه و بعدش به زمین بر میگرده.

آزادی حرکت چندانی ندارید. اینطور نیست که بتونید با زدن دکمه های چپ و راست حرکت کنید. فقط با همون گزینه پرش که انتخاب میکنید میتونید یکم جابجا بشید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم ۲۳۵ مگابایت

دانلود بازی Mayan Death RobotsOS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 / 8
Processor: 1.4GHz or faster
Memory: 1 GB RAM
Graphics: OpenGL 2.1+, GLSL 1.2+, 256 MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 750 MB available space


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...