mari0

About mari0

mari0

بازی mari0 همون بازی قارچ خوره اما 4 نفره و یک امکان جدید که بازی رو به کلی متحول کرده. من هنوز این رو با دوستام امتحان نکردم ولی خودم تنهایی بازی کردم ولی مطمئنم 4 نفره اش بمب خنده میشه. اگر با بازی Portal آشنا باشید متوجه میشید این بازی از چه قراریه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمی

کیفیت بخش چند نفره


یک نفر با ماوس و کیبرد و بقیه با گیم پد. برای استفاده از گیم پد به برنامه x360ce دارید. با کلیک راست یک پرتال درست می کنید و با کلیک چپ پرتال زوجش رو یا برعکس فرقی نمی کنه. وارد یکی که می شید از دیگری در میاید.

بازی mari0 به صورت فول اسکرین اجرا نمی شود اما اینطور هم نیست که اندازه ی ثابتی داشته باشد (بلکه) تا اندازه 1600 هم می تونه بزرگ بشه.

نکته دیگه درباره ی این بازی اینکه یک نفر از ماوس و کیبرد استفاده می کنه و بقیه باید دسته ی شوک دار داشته باشند (برای نشونه گیری). بدون شوک هم شاید بشه ولی نشونه گیری براتون سخت می شه.

از گیم پد که استفاده می کنید، فراموش نکنید که چراغ آنالوگ دسته ی شما باید روشن باشه، و الا برای بازی با مشکل روبرو میشید. اگر از گیم پد هایی با تکنولوژی قدیمی استفاده می کنید برای نشونه گیری با استفاده از آنالوگها مشکل خواهید داشت.
قبل از بازی هر کسی از منوی تنظیمات بازی باید دکمه های دسته ی خودش رو تنظیم کنه. (اینکار فقط برای بار اول لازم هست.)

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی 5 مگابایت

دانلود بازی Mari0روی تمام سیستم‌ها قابل اجرا است.


5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...