Hero Siege

About Hero Siege

در ابتدا که بازی Hero Siege منتشر شد حالت دونفره نداشت پس مواظب باشید از هرجایی دانلود نکنید!

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: استیم

کیفیت بازی در حالت دونفره


در بازی hero Siege شما میتونید از بین 8 شخصیت متفاوت آدم خودتون رو انتخاب کنید و بازی رو شروع کنید. هر کدوم از این شخصیت ها قدرت های مخصوص بخودشون رو دارند. داخل بازی بخشی هم هست برای فروشگاه و از اونجا میتونید لباس های خنده دار برای آدم خودتون بخرید.

شخصیت ها در این بازی به مرور قوی تر میشند و لولشون بالاتر میره. با بالا رفتن لول شما میتونید قدرت های مخصوص انتخاب کنید. تا 4 تا قدرت مخصوص میتونید برای آدم خودتون انتخاب کنید و در حین بازی ازشون استفاده کنید.

برای دونفره بازی کردن یک نفر میتونه از کیبرد استفاده کنه و یک نفر از گیم پد، اما نمیشه هر دونفر روی کیبرد بازی کنند و برای شناسوندن دسته به بازی باید از نرم افزار x60ce استفاده کنید.

برخلاف اکثر بازی ها که شما خودتون رو به دشمن میرسونید و شروع میکنید به شمشیرزدن تا اینکه بمیره، در بازی Hero Siege، وقتی دشمن به شما میرسه شما باید عقب عقب راه برید و شمشیر یا تیر بزنید تا اینکه بمیرند. علتش هم اینه که دشمن های شما در این بازی اکثرا سریع حرکت میکنند و اکثرا از شما قوی تر هستند پس باید مواظب باشید دستشون به شما نرسه.

همچنین باید از عناصری که در زمین بازی تحویه شده به نحوه احسن برای پیروز شدن بهره ببرید و منظورم از این عناصر، تیغ ها، دره ها و درخت ها هستند. همچنین با شکستن کوزه ها علاوه بر پول شما دارو هایی پیدا میکنید که شما رو برای مدت نامحدود قوی میکنند، مگر اینکه بمیرید و اثرشون از بین میره. در این بازی تا زمانی که راه فرار داشته باشید میتونید پیروز بشید، اما اگه دشمنان بتونند شما رو در گوشه ای به تله بندازن به احتمال زیاد میبازید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم ۴۵۸ مگابایت (نسخه v4.0.1.3)

دانلود بازی Hero SiegeOS: Windows 7 or Windows 8
Processor: 1.8 GHZ
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 128 mb
Hard Drive: 40 MB available space
Additional Notes: Might or might not work on 32-bit OS


5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

15 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...