Juicy Realm

About Juicy Realm

بازی Juicy Realm شبیه به Enter the Gungeon است ولی با گرافیک بهتر و آسان تر وکوتاه تر. داستان در مورد میوه‌ها و گیاه‌های جهش یافته است که دارن زمین رو نابود میکنن حالا شما باید این میوه ها رو برای همیشه از بین ببرید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکنان: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

سایت بازی: سایت رسمی – استیمگوگل‌پلی

جوایز و افتخارات: برنده جوایز متعدد!

کیفیت بخش دونفره


بازی Juicy Realm مثل این بازی هایی که هی باید وارد یه اتاقی بشین و همه رو بکشین، این دفعه تو طبیعت هستین. بازی دارای 10 قهرمان که 4 تا در ابتدا بازن و بقیه رو یا با تمام کردن بازی یا خریدن بدست بیارین که هر قهرمان یه مهارت منفعل و یه مهارت فعال مخصوص به خودش رو داره. دشمن (میوه) ، مینی باس (رییس) و باس و سلاح های مختلفی داره درست مثل Enter the Gungeon.

خیلی ساده توی منوی بازی هم بخش یه نفره (Solo) هست و هم دو نفره (گزینه Duo) و اگه دسته از نوع ساده باشه باید توی تنظیمات کلید، کلید ها رو تنظیم کنید. در بخش دونفره هرکی یک شخصیت انتخاب می‌کنن و هردو به یه اندازه مهم هستن و روند بازی هم دقیقا مثل بخش تک نفره هست، فقط فکر کنم تعداد دشمن ها بیشتر میشه.

نسخه اندروید بازی یه تفاوت‌هایی با نسخه کامپیوتر از لحاظ گیمپلی داره دقیقا نمیدونم این تفاوت بخاط اینه که برای اندرویده یا اینکه نسخه کامپیوتر من قدیمیه.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۲۰۸ مگابایت

دانلود بازی Juicy RealmMINIMUM:
OS: Windows 7 or Newer
Processor: 1.8 GHz Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel(R) HD Graphics 5500 or Better
Additional Notes: OpenGL 3.2+


5 3 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...