Ghostbusters Sanctum of Slime

About Ghostbusters Sanctum of Slime

بازی Ghostbusters رو من خیلی کم بازی کردم و تا اونقدری که من بازی کردم رضایت بخش نبود. البته اشکال کار این بود که یه مشکلی با گیم پد هامون پیدا کردیم. همین باعث شد برای ادامه ی بازی دلسرد بشیم.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمی – استیم

کیفیت بازی در حالت چند نفره


البته همونطور که گفتم من خیلی بازیش نکردم، حتی یک مرحلش رو هم تموم نکردم. یک مسئله ی دیگری هم که داشت این بود که آهنگ و صدای قوی ای نداشت، برعکس اون چیزی که من از این بازی تو ذهنم بود. مثلا جالبه بدونید آهنگ فیلم Ghostbusters در آمریکا یکی از محبوب ترینهاست که در اول بازی قسمت منو ها پخش می شه اما فضای داخل بازی خیلی سوت و کوره.

ولی وقتی تو اینترنت خوندم که این بازی رو با Smash TV و Geometry wars مقایسه می کرد فهمیدم باید یه چیزی باشه. هر دوی این بازی ها رو من بازی کردم و عالی بودند. بزودی دوباره بازی کردنش رو شروع می کنم و خبرش رو به شما می دم.

smash TV روی سگا بود و Geometry wars یک بازی جدید و روی Xbox چهار نفره بازی می شه. ولی من اینجا فعلا فقط بازی های کامپیوتر رو معرفی می کنم. و اگر شما طرفدار بازی های آرکید هستید به نظرم Xbox گزینه ی بهتریه تا پلی استیشن.

و در نهایت امتیاز سایت gamespot نظر اولیه ی من رو تایید می کنه. این سایت دو مدال بد بودن به بازی داده. یک مدال “ناامیدکنندگی” و یک مدال “نیمه کارگی”. و واقعا هم همینطوره آدم احساس می کنه میتونستند خیلی بهتر از اینها کار کنند، و روی این بازی امید زیادتری بود.

و سایت co-optimus به این بازی از نظر امتیاز بازی های گروهی 2.5 از 5 داده.

در هر صورت میتونید از لینک زیر خودتون دانلود کنید و ببینید (هر چی باشه یک بازی 4 نفره است). برای استفاده از گیم پد در این بازی شما نیاز به نرم افزار x360ce دارید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم 220 مگابایت

دانلود بازی Ghostbusters Sanctum of SlimeOS: Windows XP SP2, Vista SP2, 7
Processor: Intel Core 2 Duo E4300 or AMD Athlon X2 4400+
Memory: 1GB
Graphics: ATI Radeon HD 2600 or NVIDIA GeForce 8600 or faster *
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 500MB free
Sound: DirectX 9.0c-compatible


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...