Meltdown

About Meltdown

meltdown_1

از همه بیشتر بازی Meltdown منو یاد بازی Guerrilla Bob انداخت اما با گیم پلی و گرافیک خیلی بهتر. تنها فاکتور ضعیفترش شاید بشه به زمینهایی با ظاهری نسبتا تکراری اشاره کرد. شما میتونید از چاقو استفاده کنید و یا تفنگتون رو عوض کنید. تیرهای شما تموم میشه پس بهتره در استفاده از تفنگ صرفه جویی کنید. از طرفی هرچقدر از چاقو بیشتر استفاده کنید اسلحه ی شما قوی تر میشه و قدرتش دوبرابر میشه و این میتونه یه استراتژی خوب برای استفاده مهمات باشه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه ها!

سایت بازی: سایت رسمی، استیم

روش تنظیم دسته ها


در آپدیت 1.7 دیگه نیازی به استفاده از نرم افزار x360ce نیست و نباید حتی استفاده کنید و اگر استفاده کنید بازی موقع اجرا پیغام خطا میده. برای تنطیم دسته فقط کافیه وارد بخش تنظیمات داخل بازی بشید و دونه دونه ی دکمه ها رو تنظیم کنید. مشکلی که وجود داره این هست که اگر دکمه ای رو اشتباه تنظیم کرده باشید باید دوباره از بازی بیرون بیایید و از نو بازی رو اجرا کنید تا بتونید تنظیمات رو تغییر بدید.

کیفیت بخش چند نفره بازی


بازی یک بخش Story و یک بخش Arcade داره و شما فقط میتونید بخش آرکید رو چند نفره بازی کنید. در بخش Story شما میتونید اسلحه ها و شخصیتون رو ارتقا بدید اما تا آخرش فقط یک شخصیت ثابت هستید.جالب اینجاست که در بخش تک نفره اگر حالت آنلاین روی فعال قرار داشته باشه و به اینترنت هم متصل باشید، در بین بازی متوجه میشید که افراد دیگری به کمک شما میان و همزمان بازی میکنند. یعنی برای آنلاین بازی کردن این بازی هم تنظیمات خاصی نیاز ندارید.

در بخش آرکید شما نمی توانید چیزی رو ارتقا بدید فقط می توانید شخصیت جدید آزاد کنید و بازی کنید. البته اون ارتقا هایی که روی اسلحه ها در بخش Story انجام دادید در بخش Arcade هم برای شما باقی می ماند.

دشمنان شما هم در این بازی فقط ربات ها هستند و هرکدومشون شخصیت متفاوتی داره و این بازی رو جذابتر میکنه. بعضی ها سریعترند، بعضی ها کندترند اما قوی ترند و … . و شما هر بار سعی میکنید ربات ها رو نابود کنید و خودتون رو به آسان سر برسونید. تفاوت بازی Meltdown با بازی های مشابه شاید این باشه که در این بازی فقط با تیر زدن کارتون راه نمیافته و شما باید استراتژی به خرج بدید، مخصوصا در مراحل بالاتر.

مشکلاتی که در آپدیت 1.7 برطرف شده

مشکل بیرون پریدن از بازی برطرف شده. بازی دسته های معمولی شما رو میشناسه. گرافیک ULTRA هم قابل استفاده شده و …

فیلم و تصاویر بازی
حجم ۹۸ مگابایت ( نسخه 1.7 )

دانلود بازی MeltdownOS: Windows XP
Processor: 2.0 GHz Dual Core Processor
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Integrated Graphics (256MB)
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 250 MB available space


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

21 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...