Diner Bros

About Diner Bros

در بازی Diner Bros اینطوریه که مشتری میاد داخل رستوران سر یک میز میشینه، یک نفر باید سفارشش رو دریافت کنه، یک نفر سالاد رو آماده کنه، یک نفر همبرگر و سیب‌زمینی سرخ کرده رو آماده کنه، یک نفر اینها رو غاطی کنه و یک نفر …، چند نفر شد؟ کلا چهار نفر بیشتر نیستید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکنان: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


این بازی خیلی شبیه بازی Overcooked طراحی شده با این تفاوت که شما مستقیما با مشتریان در تماسید و هر از گاهی با مشتری‌های خاص و اخلاق خاص خودشون روبرو هستید. هر مرحله که تموم میشه انگار یک روز تمام میشه و به مرور امکانات و فضای رستوران شما بیشتر و بازی سختتر میشه.

فرق چندنانی بین بازی Diner Bros و بازی Overcooked وجود نداره. فقط در این بازی بیشتر حس رستوران داری به آدم دست میده و اینکه مراحل به سرعت تغییر نمی‌کنند و برای مدتی در هر رستوران باقی میمونید بیشتر می‌پسندم. در این بازی هم ممکنه اوایل یکم با کنترل بازی مشکل داشته باشید اما به مرور میتونید حرفه‌ای بشید. در حالت تک نفره میتونید یک گارسون استخدام کنید اما در حالت چند نفره همه‌ی کارها رو باید خودتون انجام بدید.

در حالت Campain شما میتونید از بین DLCهای Burger Bros یا Pizza Bros و Sushi Bros انتخاب کنید و بازی کنید. اما بازی حالت‌های دیگری هم داره که شما می‌تونید با هم رقابت کنید و یا Endless بازی کنید. ۳۸ مرحله Challange هم طراحی شده که پیشنهاد میشه برای چند نفره بازی کردن طراحی شدند.

اگر از بازی‌های آشپزی همکاری خوشتون اومده پیشنهاد میکنم بازی Cook Serve Delicious 2‌ رو هم تجربه کنید.

نصب بازی و تنظیم دسته


برای نصب بازی فایل‌ها را از حالت فشرده خارج کنید و فایل SIMPLEX.EXE را اجرا کنید تا بازی نصب شود. با یک کیبرد نمیشه دونفره بازی کرد و حتما باید دسته داشته باشید. برای تنظیم دسته هم میتونید از نرم‌افزارهای x360ce یا XOutput استفاده کنید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۱۵۷ مگابایت + به همراه DLCهای Sushi Bros و Pizza Bros

دانلود بازی Diner BrosOS: Windows 7
Processor: 2.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1024 MB VRAM
Storage: 500 MB available space
Additional Notes: Gamepads Recommended


4.4 7 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...