Cuphead

About Cuphead

بازی Cuphead یک بازی دوبعدی بزن بزن با گرافیک کارتونی و گرافیک الهام گرفته از شخصیت‌های کارتونی والت دیزنی. شنیدم بازی خیلی سختیه و هرکسی از پس شکست دادن غول‌های هر مرحله بر نمیاد.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیمویکی

کیفیت بخش دونفرهmahdi 22 میگه: در ابتدا که به تجربه Cuphead پرداختم بیشتر انتظار یک بازی پلتفرمر شبیه به عناوین سری Rayman را داشتم، عنوانی پلتفرمر که با شکست دادن دشمنانی به تعدادی غول آخر میرسید که باید او را نیز شکست دهید اما در اشتباه بودم! تعداد غول آخرهای موجود در این بازی از تعداد مراحل پلتفرمر بازی بیشتر است و طراحی هرکدام از دیگری بهتر! بازی بیشتر شبیه به عناوینی چون Titan Souls است تا Rayman. غول آخرهای بازی بسیار چالش آور هستند و برای با تجربه‌ترین بازی‌بازان نیز مشکلاتی ایجاد می‌کنند اما این چالش طوری نیست که شما را خسته یا درمانده کند؛ برعکس شما حس اعتیاد بیشتری کسب می‌کنید و با اینکه با هربار شکست قصد بر کوباندن کنترلر خود دارید و می‌گویید دیگر کافی است اما نجوایی شما را تشویق می‌کند که یکبار دیگر فقط یکبار دیگر امتحان کن!

در مورد بخش دونفره شما وقتی یک نفره بازی میکنین و نمی تونید دشمناتونوشکست بدین این فکربه سرتون میزنه که اگر این مرحله رو دونفره بازی کنم راحت تر میتونم ردش کنم ولی اینطور نیست بلکه در بخش دونفره مثل یک نفره بازی سخت و چالش برانگیزه. در بخش دونفره این بازی هر جا که در مرحله شکست میخورید بعد از آن باید با دوستتان همکاری بیشتری داشته باشید و برای آن قسمت از مرحله که باختید خود را از دفعه قبل آماده تر کنید و در آخر در هر مرحله سکه هایی میخورید که بعد رد کردن مرحله میتونید با آن سلاح های جدید بخرید و حرکات جدید و بسیار قوی یاد می گیرید

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۲.۸۰ گیگابایت

دانلود بازی CupheadOS: Windows 7
Processor: Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+, 3.0GHz or higher
Memory: 3 GB RAM
Graphics: Geforce 9600 GT or AMD HD 3870 512MB or higher
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space


4.8 6 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...