Crimsonland

About Crimsonland

Crimsonland-pc

Crimsonland یک بازی Shooter با دوربین ایزومتریک هست که شخصیت اصلی رو از بالای سر او نشان میدهد. هر مرحله, از یک صفحه ی مربع شکل تشکیل شده که شخصیت اصلی در مرکز آن و با یک کلت رها شده. ناگهان از هر سو موجودات فضایی, عنکبوتهای ریز و درشت و زامبی های پر سر و صدا به سمت شخصیت اصلی هجوم می آورند و شما باید با مبارزه با آنها و قرمز کردن صفحه با خون آنها, جان شخصیت اصلی رو نجات بدید.

در ضمن سازندگان بازی, قول ادامه ای بر این بازی با نام Crimsonland 2 را نیز داده اند.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت حالت چند نفره بازی


کلت تنها اسلحه ی شما نیست. با کشتن بعضی از دشمنان, اسلحه ها و آیتمهای مفید دیگری به جای می مانند که می توانید با جمع آوری آنها بر قدرت خود بیفزایید. وجود بیش از 10 نوع اسلحه ی متفاوت و بیش از 15 نوع آیتم مرگبار, می تواند بعنوان برگ برنده در مرحله به کمک شما بیایند.

علاوه بر اینها, در هر مرحله با کشتن موجودات مهاجم, بر مقدار XP شما افزوده شده و هر از چند گاهی Level Up میشوید. با بالارفتن هر رتبه, می توان از بیش از 20 قابلیت مختلف از قبیل افزایش سرعت و تیرهای سمی و غیره استفاده کرده و یک قدم به پیروزی خود را نزدیکتر کنید. بازی بظاهر در بعضی از مراحل کمی سخت به نظر می رسد ولی درصورت استفاده درست از اسلحه ها و آپدیتها و کمی شانس می توان از پس تمامی مراحل برآمد.

موسیقی و صدای اسلحه ها و دشمنان بسیار زیبا کار شده و از گرافیک هنری بازی نمیتوان بسادگی عبور کرد. ولی چیزی که این بازی را برجسته نشان می دهد, گیم پلی و جذابیت بینظیرش است که شما در در طول 60 مرحله ی زیبا همراهی میکند.

روش چند نفره بازی کردن


برای استفاده از دسته باید از نرم افزار x360ce استفاده کنید. نکته ای که هست شما باید داخل نرم افزار از بخش option تیک گزینه ی xinput9_1_0.dll رو باید انتخاب کنی. از نرم افزار خارج شو و تنظیمات رو ذخیره کن.

فیلم و تصاویر بازی
حجم 77 مگابایت

دانلود بازی CrimsonlandOS: Windows XP / Vista / 7
Processor: 1 Ghz
Memory: 512 MB RAM
DirectX: Version 8.1
Hard Drive: 200 MB available space
Additional Notes: Gamepads must support XInput


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...