Crawl

About Crawl

لوگوی بازی Crawl

در بازی Crawl شما جنگجویی هستید که در اعماق سیاه چاله ای پرتاب شدید (احتمالا از طریق یک پرتال) و حالا تمام تلاشتون اینه که از سیاه چال (زنده) خارج بشید. اما خیلی زود میمیرید و تبدیل به یک روح سرگردان میشید. مدتی بعد متوجه حضور یک جنگجوی دیگر میشید و اونو میکشید تا بدنش رو از آن خود بکنید. اما دیری نمیگذره که دوباره می‌میرید…

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

جوایز دریافتی: برنده جایزه AMAZE برلین ۲۰۱۵، برنده جوایز متعدد در سال ۲۰۱۴ از بازی سازان استرالیا

کیفیت بخش دونفره


بازی Crawl سبک منحصر به فردی داره. اتفاقی که در این مردن و زده شدن‌ها و بین انسان و روح جابجا شدن‌ها میافته اینه که، شما چه انسان باشید و چه روح، شخصیت شما با جنگیدن ارتقا پیدا میکنه. تا اینجای کار یک روح وجود داره و یک انسان اما فرض کنید سه روح دیگه شبیه به شما هم وجود دارند که قبلا مثل شما جنگجویی بودند که آرزوشونه یک روزی از سرگردانی رها بشن و بحالت انسانی برگردند و از سیاه چال بتونند فرار کنند. هر روحی که موفق بشه جنگجو رو بکشه میتونه بدنش رو تصاحب کنه، پس دوستانتون در کشتن جنگجو با شما رقابت میکنند.

نکته دیگری هم که وجود داره اینه که شما به عنوان یک انسان برای اینکه بتونید با استفاده از پرتال از سیاه چال خارج بشید، باید به لول ۱۰ ارتقا پیدا کرده باشید. پس در هرچه زودتر ارتقا پیدا کردن هم باید با روح های دیگر رقابت کنید. روح ها وقتی ارتقا پیدا میکنند میتونند به هیولاهای قوی تری تبدیل بشن. انتخاب اینکه شما به عنوان یک روح به چه نوع هیولایی تبدیل بشید با خود شماست.

بازی کامپیوتری Crawl

جنگجو از هر در که وارد اتاق جدید میشه، روح ها فرصت جدیدی پیدا میکنند تا با جنگجو مبارزه کنند تا اون رو از پا دربیارند. اگر جنگجو موفق بشه هر سه هیولا رو شکست بده، میتونه وارد در بعدی بشه. جنگجو میتونه بشکه ها رو بشکنه تا جون و اشیاء جدید پیدا کنه و یا از فروشگاه اسلحه و قدرت های جدید خریداری کنه.

نهایتا وقتی به لول ۱۰ ارتقا پیدا کردید و خودتون رو به پرتال رسوندید، باید با یک غول آخری مبارزه کنید که اون غول رو دوستان شما کنترل می‌کنند و احتمالا تمام تلاششون رو بخرج بدن تا در این آخرین فرصت شما رو بکشند نذارن شما از سیاه چال فرار کنید!

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۵۷ مگابایت

دانلود بازی CrawlOS: Windows XP (sp2) or later
Processor: 1.66 GHz Dual Core Processor or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA since 2006 (GeForce 8), AMD since 2006 (Radeon HD 2000), Intel since 2012 (HD 4000 / IvyBridge)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 400 MB available space
Additional Notes: Gamepad highly recommended


5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

23 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...