ABRACA

About ABRACA

بازی ABRACA

شاهزاده خانم‌ها داخل صندوقی زندانی می‌شوند و باید دید کدام شاهزاده میتواند کلید صندوق را بدست بیارود و عشق خود را از داخل صندوق نجات دهد. شاهزاده خانم‌ها هم داخل صندوق بی‌کار ننشستند و برای خواستگاران خودشون قلب میفرستند اما دعوای سر اینه که کی میتونه قلب بیشتری برای عشق خودش بفرسته.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: هشت نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده، بزرگسالان، همسران

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


در بازی ABRACA هر بازیکن که نوبتش میشه زمان مشخصی رو فرصت داره تا قبل از اینکه دوباره تبدیل به قورباغه بشه، کمی به سمت در خروج پیشروی کنه. در این مدت سه نفر دیگر همبازی شما در نقش نگهبانان قصر مانع از پیشروی شما می‌شوند، مثل بازی Crawl. با تمام شدن زمان، شما تبدیل به قورباغه میشید و همانجا منتظر میمونید تا دوباره نوبت شما برسه.

بعد از اینکه هر نفر یک دور پیشروی کرد، نوبت شاهزاده خانم‌ها میرسه تا جان تازه‌ای به خواستگاران خودشون حواله کنند. شاهزاده خانم‌ها داخل صندوقی که زندانی هستند با هم می‌جنگند، چون هرکی اول بشه میتونه قلب بیشتری برای خواستگار خودش بفرسته.

بنظر میرسه زمانی که بازی ABRACA هشت نفره بازی بشه جالبتر میشه، با اینکه بازی ۴ نفره است. مثلا چهار زوج جوان که نوبت شاهزاده خانم‌ها رو بدن به خانم‌هاشون بازی کنند!

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۴۴۰ مگابایت

دانلود بازی ABRACAOS: Windows Vista or 7
Processor: Intel Core 2 Duo
Memory: 3 GB RAM
Graphics: SM3 512MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 4 GB available space


4.5 2 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...