Binding of Isaac: Rebirth

About Binding of Isaac: Rebirth

بازی Binding of Isaac: Rebirth اول که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد فقط دونفره بود اما بعد از آپدیت AFTERBIRTH که سال ۲۰۱۸ منتشر شد، میتونید چهار نفره بازی کنید و بعد از آپدیت +AFTERBIRTH همه‌ی بازیکنان به یک اندازه در بازی نقش دارند. آپدیت Repentance آخرین آپدیت بازی است.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیمویکی

امتیاز این بازی در استیم: Overwhelmingly Positive با 152,616 رای

کیفیت بازی در حالت دونفره


وقتی Binding of Isaac: Rebirth منتشر شد توی قسمت دونفره، نفر دوم یک شبه کوچولو بود و نمیتونست آیتم هارو جمع آوری کنه، ولی بازم این امتیاز رو داشت که چون پرواز میکنه، از روی تیغ ها رد بشه اتفاقی براش نیافته. در واقع نفر دوم یک جورهایی نخودی بود. اما به مرور در آپدیت‌های بعدی، حالت چهار نفره اضافه شد و بعدش کاری کردند که همه‌ی بازیکنان بتونن آیتم بردارند و دیگه هیچکدوم شخصیت اصلی نبود.

اگر یکی از بازیکنان بمیره، تبدیل به شبه کوچولو میشه اما همچنان میتونه به بازی ادامه بده. قاعدتا قدرت‌های سابق خودش رو نداره و ضعیفه. اما با کشته شدن هرکدوم از غول‌های بازی، بازیکنان مرده دوباره زنده میشن.

این بازی رو فقط میتونید روی یک کامپیوتر دو نفره بازی کنید و آنلاین نمیشه. نیازی هم به دسته خاصی ندارید و اگه دسته شوکدار هم نداشته باشید به راحتی میتونید این بازی جذاب رو انجام بدید (میتونید از دکمه‌های ۱ تا ۴ به عنوان جهت شلیک گلوله‌ها استفاده کنید).

راهنمای بازی


هر مرحله از بازی اتاق های مختلفی داره و باید توی هرکدوم از اونا با موجودات مختلفی رو به رو بشید. اتاق های هرمرحله کاملا شانسی تولید میشن و هیولاهای توی اون ها هم همینطور. تم مرحله ها با هم فرق داره و توی هرکدوم هیولاهای مختلفی میبینید. آخر هر مرحله، یک غول هست که باید اونو شکست بدید تا بتونید برید به مرحله بعد.

این بازی رو اینجوری نگاه نکنید، به قدری این بازی بزرگ هست که خیلی طول میکشه تا بتونین همه چیو ببینید و تجربه کنید، شاید حتی چندماه هم طول بکشه!! توی این بازی اتاق مخفی وجود داره، اتاق گنج هست، اتاق ارور هست و خیلی اتاق های دیگه. آیتم های این بازی خیلی زیادن (بیشتر از 340 تا !) و خیلی طول میکشه که همشونو امتحان کنید.

در بازی Binding of Isaac اولین چیزی که برای کشتن دشمنانتون استفاده میکنید اشک ـه. اشکتون دمیج پایینی داره ولی وقتی آیتم بگیرید قوی تر میشه و اشک هاش قرمز و بزرگ تر میشن. حتی لیزر هم توی این بازی وجود داره که با استفاده از یک آیتم مخصوص بدست میاد. میتونید توی بازی با شیطان معامله کنید و چیزای شیطانی بگیرید… یا از Shop چیزای مختلف بخرید. میتونید توی اتاق Arcade با دستگاه های بازی شرط بندی کنید….. یا توی اتاق جنگ به خاطر چندتا آیتم با چندین غول و هیولا بجنگید….

80px-Isaac_CharNav  80px-Magdalene_CharNav  80px-Cain_CharNav  80px-Judas_CharNav  80px-BlueBaby_CharNav  80px-Eve_CharNav  80px-Samson_CharNav  80px-Azazel_CharNav 80px-Lazarus_CharNav80px-Eden_CharNav80px-Lost_CharNav

کاراکترهایی که میتونید باهاشون بازی رو انجام بدید (اول بازی فقط Isaac رو دارید)

برای وارد شدن به بعضی اتاق ها باید از کلید استفاده کنید. بمب هم برای کشتن خیلی از غول ها چیز حیاتی ای هست. همچنین با بمب میتونید به اتاق مخفی دست پیدا کنید! امتیاز این بازی در استیم 10 از 10 شده که نشونگر جذابیت زیاد این بازیه. توی اتاق گنج یک آیتم مجانی هست و وقتی غول مرحله رو میکشید هم یک آیتم دیگه بهتون داده میشه.

توی بازی Challenge های مختلفی هست که توش آیتم های خاصی دارید. مثلا چلنج Computer Savvy رو با 3 آیتم Technology 2 , Technology که یکیشون لیزر برای چشم چپ هست و اون یکی برای چشم راست و آیتم Spoon Blender که باعث میشه لیزرهاتون دنبال دشمن بره. توی این چلنج ها اتاق گنج وجود نداره. برای اینکه چلنج هارو باز کنید باید اولین غول اصلی رو شکست بدید که مادر آیزاک هست. البته میتونید با استفاده از باز کردن مدال ها هم این چلنج هارو آزاد کنید.

فیلم و تصاویر بازی


[tabs tab1=”دانلود” tab2=”حداقل سیستم مورد نیاز”]

حجم بازی ۱.۰۳ گیگابایت | نسخه v1.7.6 | به همراه تمام DLCها

دانلود بازی Binding of Isaac: Rebirth

دانلود نسخه کم‌حجم و بدون آپدیت با حجم ۲۷۴ مگابایتCPU: Core 2 Duo
Ram: 2 GB
OS: Windows XP
Video Card: Discreet video card
Free Disk Space: 449 MB available space


5 3 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...